Сьогодні в центрі Полтави сталася пожежа

Загорання відбулося в багатоповерхівці по вулиці Жовтневій. Для ліквідації було задіяно три автомобілі основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки. Деталі ситуації – у наступному сюжеті.

Олександр Черкаський проживає на п'ятому поверсі будинку по вулиці Жовтневій,74, що поблизу зупинки «Площа Зигіна». Саме тут сьогодні опівдні сталася пожежа.

/Олександр Черкаський, проживає у квартирі, яка горіла

Побачив, що там іде дим у квартирі, у кімнату/

Очевидці розповідають: побачили дим, який валував з балкону, і одразу зателефонували на номер 101.

/Надія Верещака, свідок

Я проходила повз, живу у сусідньому домі, і побачила дим. Викликала пожежну машину. Їхали довго, бо немає заїзду ні з цієї сторони, ні з тієї. Довелося об'їжджати через три вулиці, щоб сюди потрапити/

За інформацією, наданою Управлінням Держслужби з надзвичайних ситуацій України в Полтавській області, дзвінок з повідомленням про пожежу надійшов від мешканки квартири, яка горіла. Внаслідок пожежі, говорять лікарі, ніхто серйозно не постраждав.

/Григорій Тараненко, фахівець реанімаційної бригади

Проблем немає. Там нагорі постраждала жінка, у неї опік невеликий пальців. Диму надихалися. Там було більше диму, ніж вогню/

За попередньою версією, говорять рятувальники, причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем мешканцем квартири, яка горіла. Внаслідок загорання пошкоджено балкон та речі, які там знаходилися.

Стрічка новин