Фахівці «Полтававодоканалу» ліквідовують аварійну ситуацію

Так на розі вулиць Сінної та Пушкіна комунальники ремонтують аварійний колектор. Причина – зношеність, а саме – сульфатно-газова корозія, яка протягом років руйнувала в'яжучу складову бетону. Це в результаті і призвело до виникнення аварійної ситуації.

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» працює над ремонтом та реконструкцією аварійних каналізаційних колекторів міста. Один із таких розташований на перехресті вулиць Сінної та Пушкіна. Колектор побудований 45 років тому, відтак втратив здатність нормально функціонувати.

/Леонід Білка, майстер КП «Полтававодоканал»

Даний колектор побудований у 1969 році. За значний термін експлуатації і дії агресивного середовища відбулося руйнування каналізаційного колодязя/

Щоб мешканці прилеглих вулиць не відчували незручностей, розповідають у «Водоканалі», на період ремонту колектора комунальники проклали магістральний трубопровід і встановили тут насос для перекачки стічних вод. На цьому відрізку робіт задіяні провідні фахівці підприємства із залученням спеціалізованої техніки.

/Леонід Білка, майстер КП «Полтававодоканал»

Буде встановлений новий каналізаційний колодязь із залізобетонних труб діаметром 1000 мм. та глибиною – до 5 м./

Подібна аварійна ситуація склалася і на вулиці Коцюбинського, на тому ж самому колекторі. Тому до тимчасових незручностей комунальники просять поставитися з розумінням, адже працюють майже цілодобово.

Стрічка новин