Геннадій Сікалов пообіцяв боротися з проявами корупції у Полтаві

Антиукраїнською вважає політику Мінекології та Державної служби екології та надр України полтавець, радник Міністра екології України Геннадій Сікалов. Через це, говорить він, і звільнився із займаної посади. Не збирається Геннадій Сікалов, який у Полтаві очолює громадське об'єднання «Останній Бастіон», миритися з проявами корупції і в нашому місті та області.

Полтавець Геннадій Сікалов, який останні кілька місяців обіймав посаду радника Міністра екології та природних ресурсів України, написав заяву про звільнення. В якій вказав, що просить відкликати подання до Кабінету Міністрів щодо призначення його заступником голови Державної служби геології та надр України у зв'язку з незгодою із політикою, якої дотримується керівництво Мінекології та Державної служби екології та надр, направлену, за його словами, на знищення економічної незалежності України.

/Геннадій Сікалов, директор ДП «Полтаванафтогазгеологія»

Мій життєвий шлях, який я пройшов, і в якому віці 46 років я перебуваю, я не звик торгувати обличчям і життєвими принципами, тому я вирішив піти. Політична сила, яка очолює Мінекології та Державну службу екології та надр, працює, на мою думку, на користь Росії, над створенням телекартинки для російських телеканалів – це ще більше мене в цьому переконало/

Повернувшись до Полтави, Геннадій Сікалов планує зосередитися на проблемах рідного міста.

/Геннадій Сікалов, директор ДП «Полтаванафтогазгеологія»

Я бачу, яке воно занехаяне після Анатолія Тихоновича Кукоби, який дбав про це місто, мив, чепурив, і що після нього, як спотворили це місто, і не лише саме місто, а й ментальність людей, які в ньому мешкають. Я прийняв рішення зосередитися на проблемах міста та ГО «Останній Бастіон». Ми будемо йти в цьому напрямку/

В першу чергу Геннадій Сікалов та громадське об'єднання «Останній Бастіон», яке він очолює, візьмуться за проблему корупції на Полтавщині, а саме: розкрадання коштів бюджету та підробку документів. Причому перевіряти будуть не лише дрібних чиновників, а й посадовців найвищих ланок.

Стрічка новин