У Полтаві на один патріотичний символ стало більше

Сірий на жовто-блакитний колір змінила бетонна куля, яка знаходиться на вході до Каштанової алеї. Процес своєрідного редизайну пам'ятного знаку бачили наші кореспонденти.

До патріотично пофарбованих лавок, стовпів та карти України додався ще один об'єкт – бетонна куля, встановлена до 1100-річчя Полтави. Ідея пофарбувати її у кольори українського прапору виникла у місцевого активіста Романа Соболєва.

/Роман Соболєв, громадський активіст

Мені здається, що символіки повинно бути якомога більше в кожному місці. І це, я вважаю, – запорука миру і спокою кожного міста, хоч на Сході, хоч на Заході/

Такі дії, пояснюють в Інспекції по контролю за благоустроєм, заборонені законодавством. За подібну ініціативу передбачений штраф до 1700 гривень. Та навіть це не зупинило місцевого активіста.

/Роман Соболєв, громадський активіст

В принципі, я готовий. Ну забирайте, проводьте бесіду чи накладайте штраф. Мені здається, що немає часу питати, чи бігати, стукати, випрошувати дозволи, бо я знаю, що це таке, що це за процедура, це важко і нереально/

Ініціативу додати кольорів місцевим пам'яткам підтримують і полтавці.

/Бліци

Олена

– Для того, щоб піднімати патріотичний дух українців, та й просто буде гарно. А то сірий колір не до лиця нашому місту.

Оксана

– Нам подобається, підтримуємо, ми – за Україну.

Августина

– Це наш прапор український.

Сергій

– Щоб було видно, що патріоти України/

Година часу – і оновлений пам'ятник у центрі міста отримав нові яскраві кольори.

/Юлія Іващенко, журналіст

На вході до Каштанової алеї ось така патріотична куля буде тішити полтавців. Та на цьому активісти зупинятися не збираються. У планах – розфарбувати інші об'єкти нашого міста.

Юлія Іващенко, Світозар Хохлов, Полтавська телевізійна Студія «Місто»/

Стрічка новин