Полтавські міліціонери-кінологи розповіли дітям про тонкощі своєї професії

Під час екскурсії Кінологічним центром юні відвідувачі мали можливість на власні очі побачити уміння службових вівчарок та лабрадорів. Як це було – дивіться далі у випуску.

Діти з багатодітних родин Полтави побували на екскурсії в Кінологічному центрі.

/Ірина Карюк, інспектор СКМСД УМВС України в Полтавській області

Багато дітей не залучені до відпочинку у ДОТ, тобто наша задача зараз – це відволікти дітей від вулиці і організувати їм змістовне дозвілля. Ми сподіваємося, що даний захід буде змістовним, повчальним і, можливо, це дасть зорієнтуватися дітям у їх майбутньому хоббі чи професії/

Під час заходу діти дізналися про особливості дресури собак-правоохоронців. Вівчарки та лабрадори продемонстрували гостям уміння службових псів – слухалися голосових та жестових команд кінологів.

/Усама Умар, учні НВК №16 м.Полтави

- Сподобалося найбільше, які є види собак і які що шукають.

- Мені сподобалося, як вони шукали речі. Вони шукали речі, мої капці шукали/

/ІНТЕРШУМ

Собака шукає пару до капця/

Кінологи розказали дітям не лише про тонкощі роботи з тваринами під час несення служби, а й підказали маленьким відвідувачам кілька прийомів дресури домашніх тварин.

/Анатолій Безпалюк, директор обласного молодіжного центру Полтавської обласної ради

Є дуже важливим моментом у вихованні дітей – це любов до тварин. Ми знаємо, що у нас на вулицях перебуває велика кількість бездомних собак, і найголовніше, потрібно роз'яснити дітям, як себе із ними поводити/

У майбутньому подібні заходи ініціатори зустрічі – представники відділу у справах сім’ї та молоді Полтавської облдержадміністрації, Обласного молодіжного центру та Полтавської організації Всеукраїнського союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» хочуть зробити традиційними.

Стрічка новин