Безпеку працівників ДАІ підсилили рядами спецпризначенців

У зв'язку з проведенням АТО на території України безпеку працівників Державтоінспекції підсилили рядами спецпризначенців. В першу чергу це стосується інспекторів, які несуть службу на стаціонарних постах. Як відбувається спільний контроль руху транспорту на трасі Київ-Харків – у нашому наступному сюжеті.

Враховуючи напружену ситуацію в країні, керівництво обласної міліції прийняло відповідний документ, згідно з яким працівники дорожньо-постової служби Полтавщини контролюють рух транспорту спільно з фахівцями спецроти. Основні функції спецпризначенців полягають у забезпеченні охорони працівників ДАІ, спільній перевірці автотранспорту на наявність небезпечного вантажу та виявленні порушників.

/Сергій Діденко, інспектор взводу №1 роти ДПС ДАІ Полтавської області

Перевіряємо, що перевозять, для недопущення проникнень на територію Полтавської області злочинних угрупувань, зброї та тому подібне/

За останній час, розповідає командир відділення №2 взводу №1 Олександр Москаленко, таких надзвичайних подій не виникало. Але з певними проблемами стикнутися довелося.

/Олександр Москаленко, командир відділення №2 взводу №1 спецроти УМВС України в Полтавській області

Бували такі випадки, що на працівників міліції здійснювали психологічний вплив. Приходилося заступатися за них, захищати кордони Полтавщини від посягань/

Володимир Беспалов їде на своєму бусі з Харкова до Києва. До подібних перевірок, говорить водій, вже звик.

/Володимир Беспалов, водій

Перевірки під Києвом, тут, і на в'їзді до Харкова. Абсолютно правильно, тільки підтримую/

У своїй роботі спецпризначенці використовують бронежилет, автомат та пістолет. Але ці засоби поки що відіграють тільки профілактичну роль. Та за потреби, говорять міліціонери, будуть їх використовувати.

Стрічка новин