Активісти ГО «Відродження Полтави» об'єднують городян довкола вирішення спільних проблем

Об'єднати полтавців не навколо громадських організацій чи політичних партій, а довкола вирішення спільних проблем – мета, яку поставили перед собою активісти громадської організації «Відродження Полтави». Кілька десятків мешканців міста прийшли на віче до Корпусного парку. Зібрання пройшло без жодних партійних символік чи логотипів, усіх турбувало одне – вирішення спільних проблем.

Дощ не завадив полтавцям прийти на віче до Корпусного парку, щоб обговорити питання, які давно непокоять мешканців. Згуртувати людей для вирішення спільних проблем – ідея голови громадської організації «Відродження Полтави».

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Міська влада не реагує ніяк нажаль, виносяться на розгляд питання продажу земельних ділянок, їх стає все більше. Тому запрошуємо кожного небайдужого полтавця приходити на сесії, проявляти активність, як громадянина. Тільки разом ми можемо подолати цю проблему/

У кожного полтавця, який бере участь у подібних зібраннях, – свої проблеми, та водночас для багатьох вони спільні.

/Бліци

- Я пропрацював 52 роки, а зараз не можу ліки купити, а ще за квартиру стільки платити, мені що, лягати туди вже? (показує на землю)

- Комунальне господарство нічого не робить. Якщо звернутися до них, отримаєш відповідь: немає грошей. А куди ідуть наші гроші?

- Пропозиція така: збиратися всім полтавцям, а не сидіти на кухні, обговорюючи проблеми, їх треба виносити на вулицю, щоб не відбулося те, що відбулося в листопаді в Києві, щоб не організувався страшний непотрібний майдан/

Щоб недопустити цього, представники громадського об'єднання "Відродження Полтави" вдалися до конкретних дій.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Близько місяця ми вже витратили на те, щоб зібрати підписи про недовіру міському голові. Анкети вже заповнили 62 тисячі людей, які висловили свою думку, своє принципове «ні» міському голові. За міського голову віддали свій голос 67 444 полтавці. Нам треба цю цифру «перебити» хоча б одним голосом, а в ідеалі було б 100 тисячами голосів, тоді б ми прийшли до міського голови, поклали б на стіл і сказали: «Олександре Федоровичу, ми вам не довіряємо»/

На 22 липня запланована сесія міської ради. Організатори віче закликали полтавців зібратися під стінами органу місцевого самоврядуваня, щоб завадити міській владі провести продаж земельних ділянок у Полтаві.

Стрічка новин