Рятувальники Полтавщини відвідали Градизьку школу-інтернат

Тут вони зустрілися з найменшими переселенцями із Донецької та Луганської областей, які виїхали з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції.

В рамках проведення профілактичної акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для дітей зі східних областей України рятувальники Полтавщини організували інформаційно-розважальний захід. Його провели у Градизькій школі-інтернаті, що у Глобинському районі. Саме тут зараз перебуває частина дітей, яка виїхала з Луганської та Донецької областей.

/Юрій Вербицький, начальник ДПРЧ м.Глобино

Дітям була показана техніка, обладнання, яким користуються працівники аварійно-рятувальної служби, також в ігровій формі дітям надано можливість відчути себе в ролі рятувальника/

Рятувальники продемонстрували ліквідацію умовної пожежі. Крім того присутні діти під пильним наглядом вогнеборців мали змогу самостійно погасити загоряння за допомогою спецтехніки та вогнегасників. Психологи Держслужби з надзвичайних ситуацій Полтавщини провели відповідний тренінг для 50 дітей-біженців.

/Юлія Фалєєва, психолог Управління ДСНС України в Полтавській області

Діти навчилися найпростішим засобам саморегуляції, взаємодопомоги, взаємопідтримки. На сьогодні дуже важливо, щоб діти були компетенті у методах подолання стресів та могли передати їх у свої сім'ї та заспокоїти близьких та рідних/

Стрічка новин