76-ий театральний сезон в Полтавському академічному обласному театрі ляльок завершився

З нагоди закриття сезону полтавські лялькарі запросили своїх колег, друзів та працівників ЗМІ на виставу, що в 2007 році виборола Грант Президента України, драму-феєрію Лесі Українки «Лісова пісня». Не пропустила подію і наша знімальна група.

76 театральний сезон для полтавських лялькарів видався багатим на творчі події. Протягом останнього Полтавський академічний обласний театр ляльок взяв участь у чотирьох міжнародних фестивалях та з виставою «Портрет з літаючим годинником. Марк Шагал «Моє життя» – ілюстрації» виборов перемогу на Всеукраїнському огляді-конкурсі «Прем'єри сезону». Протягом сезону репертуар театру поповнився новими виставами, як класичними, так і експериментального характеру, в яких були задіяні різні прийому театру анімації.

/Єгор Ткаченко, керівник літературно-драматичної частини Полтавського академічного обласного театру ляльок

До Дня народження Т.Г.Шевченка – 200-річниці – була створена вистава «Думи Кобзаря», яку подивилися 1,5 тисячі чоловік. В ній задіяні деякі види відеоефектів – відеопроекція, задіяні елементи театру тіней, що також є незвичайним для нашого театру/

Не менш цікавим та новаторським, говорить Єгор Ткаченко, обіцяє стати і наступний 77 сезон, підготовка до якого у ляльковому театрі розпочалася вже зараз.

/Єгор Ткаченко, керівник літературно-драматичної частини Полтавського академічного обласного театру ляльок

Готується вже нова вистава, тобто готується матеріально-технічна база до неї. Це вистава «Братик Кролик». Це буде дуже цікава вистава, знову ж таки неординарна/

У новому сезоні театр ляльок також представлятиме Полтавщину на Міжнародних фестивалях. Гостей з-за кордону чекають і у Полтаві. Якщо все буде гаразд, ІІ Театральний проект «Зоряний шлях» в травні 2015 року обіцяє зібрати в нашому місті лялькарів з усього світу.

Стрічка новин