Літо – довгожданна пора для вегетаріанців і сироїдів

Овочами та фруктами вони замінюють м'ясо, рибу, молоко та ще купу продуктів, яких не вживають. Як виявилось, вегетаріанців у Полтаві багато, а от сироїди – рідкість, проте нашим кореспондентам таки вдалося поспілкуватися з представниками обох систем харчування. Як живеться полтавцям, які з різних причин обмежують себе в їжі, – дивіться у наступному сюжеті.

Тамара і Євген Рибаки – чи не єдині сироїди у Полтаві. Принаймні за 4 роки вегетаріанства і 9 місяців сироїдства земляків, які б, як і вони, їли лише рослинну їжу, до того ж у сирому вигляді, подружжя не зустрічало. Таку систему харчування підтримують, розповідають, бо це корисно для здоров'я, а ще – смачно.

/Тамара Рибак, займається сироїдством

У нашому раціоні: овочі, фрукти, горіхи, насіння, масла холодного віджиму, сіль ми споживаємо в малій кількості і лише морську, або з природних джерел/

Їжа, яку вживає родина, не проходить термічну обробку. Воду, говорять, нагрівають максимум до 60-ти градусів, а продукти – до 40-ка. Восьмимісячна донька полтавських сироїдів Агнія теж харчується, як і мама з татом. Щоправда, розповідають батьки дівчинки, рідні їхньої життєвої філософії не підтримують.

/Євген Рибак, займається сироїдством

Рідні не підтримують, але змирилися. Трішки з насмішкою, мовляв, побудете трішки, і будете, як всі/

Проте минуло 9 місяців, а від свого захоплення сироїдством молода родина відмовлятися не збирається.

/Тамара Рибак, займається сироїдством

Набагато більше стало сил, енергії, менше спати хочеться, після вживання їжі немає відчуття важкості/

Підтверджує це і вегетаріанець із 4-річним стажем Сергій Перепелиця. Змінивши раціон, запевняє, позбувся своїх хронічних захворювань.

/Сергій Перепелиця, вегетаріанець

- Всю тваринну їжу, все, що пов'язано із вбивством, я не їм: м'яса, риби, яєць, а молочні продукти і мед споживаю.

- А чому яйця? Це ж не загрожує життю!

- Яйця, як жартував Задоронов, – це аборт курки/

Вегетаріанці обгрунтовують свій вибір різними причинами: етичними, релігійними, екологічними, а також наміром покращити стан здоров'я. Розрізняють кілька модифікацій вегетаріанства: одні споживають молочні продукти і яйця, інші – повністю відмовляються від продуктів тваринного походження, а тих, хто їсть м'ясо, називають трупоїдами.

Водночас, трупоїди, які представляють Всесвітню організацію охорони здоров'я, розглядають вегетаріанство та сироїдство як хворобливі стани, а прихильників цих способів харчування вважають людьми хворими. Офіційна медицина – проти таких кардинальних обмежень у їжі, адже організм недоотримує необхідних вітамінів та мікроелементів.

/Андрій Дзюба, лікар-терапевт

Є певна генетична закладка нашого харчування, ми не травоїдні. Наше харчування передбачене спадковою функцією нашого організму: є ферментна система, певна будова шлунково-кишкового тракту, у нас він не такий, як у кролика, ми не можемо травою харчуватися і почуватись добре/

Їжа – джерело енергії, тож харчування має бути повноцінним, переконують лікарі. У раціоні, говорять, має бути не більше 60% клітковини. Злакові і бобові культури у сирому вигляді, запевняють, шкідливі, хоч і замінюють м'ясо, насичуючи організм білком. Рослинна їжа, звичайно, багата на антиоксиданти і запобігає виникненню онкозахворювань, проте все повинно бути в міру.

Стрічка новин