Міліція затримала чоловіка, який понівечив понад 100 полтавських ліфтів

Награбовані електродвигуни та котушки гальмівних систем ліфтового обладнання заарештований збував до пунктів прийому металобрухту. В одному з таких на нього і вказали слідчим.

За півроку у Полтаві понівечили близько 100 ліфтів. Невідомі систематично займалися викраденням електродвигунів, котушок гальмівних систем ліфтового обладнання.

/Євген Чернега, начальник Полтавського міського управління УМВС України в Полтавській області

На жаль, ті пошукові заходи, які проводилися, а переважна більшість цих крадіжок здійснювалася в нічний час, не дали позитивних результатів, тому було прийняте рішення щодо патрулювання районів Октябрського, Київського і Ленінського в районі тих будинків, які ще не були вражені цим злочином/

Під час одного з таких патрулювань правоохоронці з'ясували, що ліфти нівечить одна людина. Підозрюваного вдалося розшукати.

/Євген Чернега, начальник Полтавського міського управління УМВС України в Полтавській області

Під час відпрацювання пунктів прийому металобрухту в одному з районів міста Полтава приймальник впізнав особу, яка в подальшому була затримана/

В результаті проведення слідчих дій з'ясувалося, що затриманий двадцятитрирічний молодик вже тричі встиг побувати у місцях позбавлення волі. За його словами, до Полтави він переїхав з іншого регіону та, не знайшовши роботи, був вимушений піти на черговий злочин.

/підозрюваний

Фінансово було складно. Родину треба було на щось утримувати/

За одну викрадену деталь в пункті прийому металобрухту затриманий виручав в середньому по 200 гривень, а от шкоди комунальному майну ВАТ «Полтаваліфт» і КП «Ремліфт» своїми діями він завдав на понад 100 тисяч гривень.

На даний момент слідчі дії тривають. Підозрюваного заарештовано. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 3-х до 6-ти років.

Стрічка новин