Поки одні міліціонери несуть службу на Сході, інші не припиняють роботу на місцях

Про стан правопорядку на Полтавщині за півроку журналістам відзвітувався виконуючий обов'язки начальника УМВС області Іван Корсун.

Майже 37% від усіх зареєстрованих за останні півроку правопорушень в області розкрито – повідомляє міліція Полтавщини. Зокрема, у порівнянні із попередніми роками покращилися результати у боротьбі із наркозлочинами.

/Іван Корсун, в.о.начальника УМВС України в Полтавській області

Засуджено групу наркозбувачів в одному з районів області. Рішенням суду – по 6 років кожному. Так що боремося з таким злом, як наркоманія/

Довести в суді злочинну діяльність цих наркоторговців вдалося саме за допомогою і при підтримці громади, наголосив Іван Корсун. За його словами, останнім часом полтавці стали сумліннішими та відповідальнішими – частіше повідомляють про правопорушення, допомагають слідству, не бояться виступати свідками у судах. Міліціонери у свою чергу продовжують активно працювати над підвищенням рівня довіри серед населення. Не обходиться тут і без полювання на перевертнів у погонах.

/Іван Корсун, в.о.начальника УМВС України в Полтавській області

Проводилася операція нашими ж працівниками. Тобто, ми самі працюємо по міліції, і ми нікого не прикриваємо/

Так силами правоохоронців області був затриманий міліціонер, який разом з двома екс-колегами попався на діях, пов'язаних із вимаганням грошей у сумі 100 тисяч гривень. Сьогодні горе-захисників правоопорядку перевіряють на причетність до інших злочинів, слідчі дії тривають.

Продовжується і профілактична робота органів внутрішніх справ. Міліція вкотре попереджає: будьте обережними та не розголошуйте своїх особистих даних по телефону та в мережі Інтернет. Специфіка кіберзлочинів дозволяє правопорушникам ошукувати громадян на відстані – з іншого міста чи навіть країни, що значно ускладнює можливість їх викриття та затримання.

/Юрій Сулаєв, начальник ВЗГ УМВС України в Полтавській області

Кіберзлочинність у нас працює. Є розкриті злочини, хороші показники, але проблема в тому, що ці злочини краще попередити, ніж розкривати/

Стрічка новин