Вихованці Міського центру реабілітації дітей-інвалідів відвідали Дендропарк

Вихованці Міського центру реабілітації дітей-інвалідів разом із супроводчуючими відвідали зелену перлину Полтави – Дендропарк. З ініціативою проведення екскурсії та пікніка для діток в міському парку виступили директор центру Людмила Лисенко та батьки малечі. З проханням допомогти в організації такого відпочинку центр звернувся до секретаря міської ради Оксана Деркач.

Відпочинок на природі, тим паче в такому мальовничому місці, як Дендропарк, корисний і для фізичного, і для морального здоров'я дітей, але для тих маленьких полтавців, які проходять реабілітацію в центрі, та їх сімей виїхати на природу не так просто, як для решти мешканців міста. З проханням допомогти в організації такого відпочинку центр звернувся до громадської організації «Турбота-2008», яку очолює секретар міської ради Оксана Деркач.

Багато хто з дорослих підкреслив той факт, що навіть і не уявляв собі, що в Дендропарку є такі мальовничі куточки, такі гарні озера і вершини, з яких відкривається захоплюючий краєвид. Є тут і чудові, дуже зручні для відпочинку галявини. Саме на одній з таких для малечі влаштували пікнік. Загалом, як зазначають дорослі полтавці, вони навіть не очікували побачити саме такий Дендропарк – чистий і доглянутий.

Дендропарк може і має стати найкращим місцем відпочинку для всіх-всіх полтавців. І подібні заходи – яскраве тому підтвердження.

Стрічка новин