Черговий спецпідрозділ полтавських міліціонерів відправився в зону АТО

Черговий спецпідрозділ полтавських міліціонерів відправився в зону АТО охороняти громадський порядок, боротися із проявами тероризму та сепаратизму. Відправили з ними і провізію, амуніцію та найнеобхідніші речі. Цього, говорить головний міліціонер області Іван Корсун, має вистачити на всіх новобранців. Як усе відбувалося – бачили наші кореспонденти.

Скільки саме полтавських солдатів відправили у Східні регіони України – таємниця. У військовій справі, говорить виконуючий обов'язки начальника обласного управління Міністерства внутрішніх справ Іван Корсун, є свої секрети, і їх не можна розкривати. Усі бійці, розповідає, пройшли спеціальний курс підготовки. Усім необхідним земляків, які охоронятимуть громадський порядок, забезпечили виробничі підприємства та окремі представники бізнесу області.

/Іван Корсун, в.о.начальника УМВС України в Полтавській області

Повністю забезпечені всім: взуттям, камуфляжним одягом, боєприпасами, спорядженням на 100%/

Ініціативність у прагненні допомогти, розповідає Іван Корсун, дивує. Люди різного віку і соціального статусу пропонують фінансову підтримку полтавським солдатам.

/Іван Корсун, в.о.начальника УМВС України в Полтавській області

Кожна людина приходить і каже: «Я хочу купити бронежилет», «Я хочу купити кулезахисний шолом». Хоч один, але людина віддає останнє/

Бійці одразу ж приміряли подаровані бронежилети. Якістю останніх, говорять, задоволені. Це обмундирування захищатиме їх від ворожих куль. На малу Батьківщину вони мають повернутися щонайменше за 30 діб.

Стрічка новин