У Полтаві на один оновлений дитячий майданчик стало більше

До ремонту гойдалок та драбинок для малечі у мікрорайоні «Половки» доклали руку представники громадської організації «Відродження Полтави». Причому, це – не перша їх спроба зробити наше місто кращим.

Цей дитячий майданчик по вулиці Примакова довгий час залишався у занедбаному стані. Зламаними та пошарпаними гойдалками він засмучував і малих, і дорослих мешканців прилеглих будинків.

/Наталія Василівна, мешканка міста Полтави

Шкода, що ламається, потрібно, щоб все було облаштовано, особливо для діток. Але бачите, як у нас робиться: побудували - поламали. Одні роблять, інші ламають/

Аби змінити зовнішній вигляд дитячого майданчика та надати йому друге життя, небайдужі полтавці звернулися до громадської організації «Відродження Полтави». Її представники радо погодилися допомогти.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Ті дитячі майданчики, які були зроблені під якісь політичні проекти, вони майже всі знаходяться у такому стані. Вибори закінчилися, і дитячі майданчики разом з ними. Але життя продовжується, і ми хотіли, щоб ці майданчики радували дітей, щоб батьки виходили, допомагали нам в облаштуванні/

Посильна допомога від батьків малечі, продовжує Сергій Чередніченко, - гарантія того, що після ремонту мешканці самі будуть наглядати за станом дитячого майданчика. Адже все, що для цього потрібно, - незначна сума коштів, час та, звичайно, бажання подарувати радість дітлахам.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

До нас вже підходили люди з таким же проханням. Ми з ними домовилися, що вже наступного тижня ми купимо фарбу, ми купимо елементарні матеріали, на невеликі суми. Повірте, це до 1000 гривень, і будемо власними силами разом з мешканцями робити такі ремонти/

Який буває результат після такої спільної роботи, знають мешканці селища Климівка. Близько місяця тому вони звернулися до громадської організації з проханням допомогти, а нині вже мають новий майданчик для дитячих ігор.

/Андрій Молоток, мешканець селища Климівка

Там є гойдалка, там є прикраси з колес. Все це ми зробили власними руками за допомогою «Відродження Полтави», громадської організації/

Рухатися у цьому напрямку громадська організація «Відродження Полтави» обіцяє і надалі. Адже, говорять її представники, у місті залишається ще багато дитячих майданчиків, які потребують їхньої допомоги.

Стрічка новин