В Сонячному парку безкоштовно роздавали котиків і собак

«Візьми щастя в дім» – таку назву має традиційна благодійна акція, організована Полтавською обласною зоозахисною організацією «Право на життя». Починаючи із квітня, кожну першу та третю суботу місяця усім полтавцям волонтери пропонують завести собі чотирилапого друга.

Маленьку Лаккі спіткала нещаслива доля. Разом із чотирма братиками та сестричками одразу після народження вона потрапила у сміттєвий бак.

/Інна Чазова, член Полтавської обласної зоозахисної організації «Право на життя»

Чоловік просто йшов, прогулювався зі своїми дітьми увечері і знайшов у сміттєвому баці одноденних цуценят. У них ще навіть пуповина на всохла. Із цього помету вижило двоє, і сьогодні ця дівчинка буде шукати дім/

Шукали цієї суботи новий дім та сім'ю, у якій би їх любили та бавили, ще декілька маленьких котиків та цуценят. За своє коротке життя вони вже встигли відчути сирість підвалів полтавських будинків, пил узбіччя доріг, побувати у сміттєвих баків. І все це – через недбалість своїх колишніх господарів. Тепер за чотирилапих взялися волонтери Полтавської обласної зоозахисної організації «Право на життя».

/Інна Чазова, член Полтавської обласної зоозахисної організації «Право на життя»

Притулка в Полтаві немає офіційного жодного. Усе те, що називається притулками, – це домашні перетримки волонтерів, звичайних людей. У когось є можливість взяти одного, а хтось живе у приватному будинку, і в нього є можливість взяти більше/

Проте цей прихисток, на жаль, тимчасовий, говорять зоозахисники. Доки вони тримають тваринок у себе вдома, є можливість привести їх до ладу, адже зазвичай коти і собаки потрапляють до них у жалюгідному стані.

/Алла Черняк-Жуковська, волонтер Полтавської обласної зоозахисної організації «Право на життя»

Перше, що ми робимо, проводимо санітарну обробку тваринки, тому що тваринки потрапляють до нас у занедбаному стані. Ми знищуємо паразитів, купаємо, чистимо, миємо, робимо щеплення по віку проти вірусних захворювань, тваринки, які мають більше року, щеплюються проти сказу/

А всіх самочок стерилізують. Тоді вже чотирилапі готові до зустрічі з новими господарями. Волонтери «Права на життя» влаштовують їх двічі на місяць. Кожної першої та третьої суботи вони виходять у Сонячний парк та пропонують взяти у добрі руки домашніх улюбленців. Привели цього дня сюди і двох сестричок – Люсю та Юлю.

/Катерина Панікар, полтавка

Люся більше любить гратися, бігати, а Юля більше любить спати, вона трохи ледача/

Подібні акції зоозахисна організація «Право на життя» цього року розпочала з квітня. В середньому за одну суботу, говорять її волонтери, їм вдається подарувати нову родину п'ятьом песикам та котам.

Стрічка новин