На 9 годину п'ятниці співробітники УБОЗу не змогли доставити Олександра Мамая до суду

Застати його ані вдома, ані на роботі, щоб виконати привід у судове засідання, не вдалося. Натомість представник пана Мамая подав клопотання про відвід судді, яка розглядає справу, мовляв, через упереджене ставлення до особи, яка звинувачується в адміністративному правопорушенні. Подробиці чергової серії суду над Олександром Мамаєм дивіться далі.

Застосування приводу у судове засідання стосовно Олександра Мамая не дало жодних результатів. У залі – вже давно знайомі обличчя, окрім одного, котрого тут хотіли бачити найбільше.

/Віталій Ботвина, заступник начальника УБОЗ УМВС України в Полтавській області

Станом на 8 годину на роботі він не з'явився. За місцем проживання – у нас немає можливості заходити за адресою проживання. Також невідомо, що він там є зараз. Оперативні працівники встановлюють місцезнаходження/

Де наразі перебуває Полтавський міський голова, не зміг відповісти і його представник у суді Олександр Ковжога. Звернувшись до громади, останній висловив думку щодо упередженості судді, яка розглядає справу про адмінправопорушення.

/Олександр Ковжога, представник Олександра Мамая в суді

На вчорашній день сталася трагічна подія. Всім це було відомо, але суд знову безпідставно застосовує привід до Мамая. Документи надали, що він з 1 по 3 липня знаходиться у відпустці. Підстав для задоволення клопотання прокурора не було ніяких/

Олександр Ковжога також нагадав про свої заяви та клопотання стосовно відводу судді. Проте, як виявилося, і їхній розгляд неможливий без пана Мамая.

/Лариса Гольник, суддя Октябрського районного суду м.Полтава

Питання про ті ваші заяви і клопотання будуть вирішуватися лише тоді, коли особа, яка притягується до адміністративної відповідальності, буде доставлена до суду, і буде з'ясовано у Мамая, чи підтримує він ті клопотання, чи не підтримує/

Свою думку стосовно питання суб'єктивізму у розгляді нашумілої у Полтаві справи щодо корупційних правопорушень очільника міста висловив і прокурор.

/Дмитро Таран, обвинувач, заступник прокурора Полтавської області

Питання про упереджене чи неупереджене ставлення до розгляду справи підлягає детальному дослідженню, оприлюдненню якихось доводів, тверджень. А тому Кодекс забороняє розгляд справи без особи, яка фактично обвинувачується у корупційному правопорушенні, то дане клопотання по суті розглядатися по закону не може/

А отже справу, яка нині, здається, зайшла у глухий кут, рушити з місця взмозі лише Олександр Мамай. Стосовно нього вкотре буде застосовано привід у судове засідання, яке відбудеться 24 липня о 9 годині в Октябрському районному суді міста Полтави.

Стрічка новин