Більше 300 абітурієнтів зі Сходу України складають ЗНО в нашому місті

В Україні триває додаткова сесія тестування. В більшості випадків її складають абітурієнти з Донецької та Луганської областей, а також ті, хто не з'явився з поважних причин. Сьогодні ЗНО складали з української мови та літератури.

Ганна до Полтави приїхала складати ЗНО з Донецької області. Це, говорить, змушена зробити через нестабільну ситуацію в регіоні.

/Ганна Гончарова, складає ЗНО

Особисто у нас все спокійно, але з огляду на події у Донецькій області вирішили перереєструватися на Полтаву. Тут спокійно/

Зі Сходу, з Донецька, приїхав і Микита Войтенко. Протягом півроку хлопець ходив до репетитора. Але деякі слабкі місця ще відчуває.

/Микита Войтенко, складає ЗНО

Скоріше всього, українська література, тому що всі твори один на одного схожі. Тому цього побоююся найбільше, а в мові я впевнений/

Без складання ЗНО з української мови та літератури, говорять фахівці, вступ до вищих навчальних закладів абітурієнтам закритий.

/Світлана Ревенко, відповідальна за пункт тестування у ПолтНТУ

Тестування з української мови та літератури – обов'язкове, тому що до кожного вузу України обов'язково подається сертифікат, де повинно бути не менше, ніж 124 бали/

Перед відкриттям пункту тестування абітурієнтам ще раз нагадують, що необхідно взяти з собою. Плюс прозора пляшка з водою. Всі інші речі слід залишити батькам чи покласти в аудиторії у спеціальне місце. Поки абітурієнти шукають себе в списках, інструктори відкривають контейнер із завданнями.

/ІНТЕРШУМ

Перевірка пломби контейнеру/

Тестування з української мови та літератури склають у двох пунктах на Полтавщині: в Університеті економіки і торгівлі та Національному техуніверситеті. Для переселенців зі Сходу тут створені всі умови.

/Наталія Барболіна, відповідальна за проведення ЗНО у Полтавській області

Тут в принципі і організоване й проживання абітурієнтів, які приїхали з Донецької та Луганської областей. Це – на час складання додаткової сесії/

На ЗНО в тематичному одязі прийшла Ганна Уколова з Єнакієво. Говорить: обрала Полтаву зі зрозумілих причин.

/Ганна Уколова, складає ЗНО

Тут у мене рідні живуть, і вступати збираюся у це місто. Хочеться саме сюди/

Вступати до Полтави збирається і Ганна Гончарова.

/Ганна Гончарова, складає ЗНО

Теж сюди, та до Київських університетів, Харківських, а там вже – як вийде/

Всього на тестування з української мови та літератури у Полтаві зареєструвалося 360 абітурієнтів.

Стрічка новин