У Полтаві бійцівський пес налякав дворічну дитину

Несподівано сусідська тварина почала агресивно гавкати та намагалася напасти на маленьку дівчинку. Внаслідок цього дитина отримала стрес, а її батько, який вступився за доньку, – стусани від власника собаки. Подробиці події – у нашому наступному сюжеті.

В одному із багатоповерхових будинків Полтави – справжні сусідські війни. Виною всьому – бійцівський пес.

/Бліци

- Поки було цуценя – на це не дуже звертали уваги. Цуценя виросло, перетворилося на великого собаку. Про те, що це великий собака, бійцівський собака і наскільки це небезпечно, напевно, нікому розповідати не потрібно.

- Без поводка і намордника. Цей собака у будь-який момент може напасти – це така справа. Це дуже небезпечний собака/

Про небезпечного собаку не з чуток знає Юлія. Вона з донькою нещодавно була страшенно налякана поведінкою сусідського пса.

/Юлія, мешканка будинку, у якому проживає власник собаки

Ця собака стрибала, намагалася вхопити за ноги. Я її відкидала. Бігла кішка (у нас на 4 поверсі живе), благо, відволікла/

У той же час, продовжує Юлія, власник собаки спокійно спостерігав за цим. На всі зауваження, які коли-небудь надходили на адресу його пса, він, говорять сусіди, ніколи жодним чином не реагував.

/Юлія, мешканка будинку, у якому проживає власник собаки

У минулому році у нас була заява стосовно неї, але там вона просто ночами вила, гавкала. Господар на прохання відповідав, що це мої проблеми, щоб я вкладала дитину раніше спати/

Проте цього разу за Юлію з донькою вступився чоловік. Між сусідами зав'язалася бійка. Від власника собаки полтавець отримав стусанів. Відповідно до санкції розпочатого провадження за частиною 1 статті 125 Кримінального кодексу України, за умисне нанесення легких тілесних ушкоджень молодикові тепер загрожує відповідальність у виді штрафу, громадських робіт на строк до двохсот годин або виправних робіт на строк до одного року.

/Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ міста Полтави

Дільничними інспекторами міліції за порушення правил тримання собак відносно власника собаки складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення/

Якщо даний громадянин допустить ще хоча б одне подібне правопорушення протягом року, то, відповідно до законодавства, буде складений ще один адміністративний протокол, який відправлять до суду для прийняття рішення щодо конфіскації тварини.

Стрічка новин