«Полтававодоканал» ремонтує колектор по вулиці Козака

Відео знаходиться в архіві

Ви можете переглянути його за посиланням:
https://yadi.sk/d/h_rrM3uzgPABh

Комунальне підприємство «Полтававодоканал» проводить роботи по заміні самоплинного колектора по вулиці Козака. Ця конструкція була споруджена ще у 1958 році, і тому за майже 60 років втратила здатність нормально функціонувати. В планах комунальників – замінити на цій вулиці понад 200 метрів труб з полівінілхлориду.

По вулиці Козака, між вулицями Сковороди та Монастирською, комунальне підприємство «Полтававодоканал» активно проводить ремонтні роботи. У зв'язку з цим рух на даній ділянці дороги тимчасово обмежений. Фахівці тут перекладають самоплинний колектор із залізо-бетонних труб.

/Олег Кретович, генеральний директор КП «Полтававодоканал»

Роботи розпочалися з 26 червня цього року. На сьогоднішній день вже прокладено близько 21 метра нового колектора/

У планах підприємства – замінити більше 200 метрів труб. Також тут буде реконструйовано 7 каналізаційних колодязів. Оскільки колектор прокладений на глибині 4-4,5 метра, то виконання робіт потребує спеціалізованого обладнання і техніки. Та «Полтававодоканал», запевняє керівник, готовий до різного роду труднощів.

/Олег Кретович, генеральний директор КП «Полтававодоканал»

Насамперед – це наявність великої кількості комунікацій інженерних. Приходиться перебудовувати повністю колодязі і водопровідні, і каналізаційні. Але ці труднощі передбачені, тому, я думаю, ми встигнемо у запланований час перекласти цей колектор/

На даному відрізку робіт задіяні провідні фахівці підприємства з залученням спеціалізованої техніки: екскаватори, машина з гідродинамічним обладнанням, встановлений тимчасовий обвідний каналізаційний колектор, який перекачує стоки повз ділянку, де ведуться ремонтні роботи. Як показав аналіз причин виникнення аварій на колекторах, зазначають комунальники, основна причина – сульфатно-газова корозія, яка руйнує в’яжучу складову бетону. В результаті – просідання грунту і утворення так званих «провалів». Комунальники просять полтавців з розумінням віднестися до тимчасових незручностей по вулиці Козака, адже роботи тут ведуться без вихідних та майже цілодобово.

Стрічка новин

    Розділи сайту:

    Написати лист в редакцію