У жовтні у Полтаві таки з'являться нові євроконтейнери для сміття

Досі їх встановлення затримував тендер - без нього замовити та закупити контейнери міська влада не мала права. Проведення аукціону кілька разів переносилося, та зрештою 12 липня він відбувся. Тепер у місті активно готують майданчики під майбутні євроконтейнери.

Тендер на встановлення євроконтейнерів у Полтаві виграла житомирська фірма - вона поставить їх місту у кількості 1600 штук у кінці вересня - на початку жовтня. Щоб їх розмістити - розробили і узгодили відповідні схеми, зазначає начальник міського управління житлово-комунального господарства Микола Дубинка. Облаштовує майданчики під контейнери фірма "Полтавабудцентр" - на сьогодні вона вже закінчила 27 таких майданчиків на загальну суму 100 тисяч гривень. До осені підготує ще сто сімдесят один.

Щоб встигнути підготувати майданчики під контейнери до жовтня, працівники "Полтавабудцентру" працюють без вихідних. Крім того, встигають ще й відновлювати тротуарні доріжки по місту - в деяких місцях вони не ремонтувалися десятиліттями. А в ситуації з манданчиками під контейнери часто стикаються з нерозумінням полтавців. Останні подекуди не погоджуються з місцями під контейнери, сваряться, а часом й саботують будівництво.

Стрічка новин