В Полтаві пройшов «Забіг на шпильках», організований ТРЦ «Київ»

Взяти участь в естафеті на 100 метрів планувало майже 120 дівчат. Але не всі пройшли відповідний дрес-код. Хто ж переміг та яким був головний приз – у нашому наступному матеріалі.

В торгово-розважальному центрі «Київ» пройшов безпрецидентний для Полтави захід – забіг «на шпильках».

/ІНТЕРШУМ

На старт, увага, марш!/

Основна умова змагання – пробігти на швидкість стометрівку на підборах. Останні повинні бути не менше дев'яти сантиметрів. Дівчата, розповідають організатори, поставилися до забігу з ентузіазмом. Адже подарунки були варті того.

/Надія Коновалова, заступник директора ТРЦ «Київ»

Понад 100 чоловік зареєструвалося. Дуже приємний подарунок – 10 тисяч гривень отримає та дівчина, яка буде із найкращим показником. Але це не всі подарунки, і 30 дівчат теж отримають подарунки/

Самі учасниці, подолавши дистанцію, зізнаються: залишилися з позитивними емоціями.

/Бліци

- Цікаво, спортивно. Мені сподобалося

- Не тренувалася. Взяла участь, бо просто було цікаво

- Поставилася до цього з гумором. Просто змінила імідж з брюнетки на блондинку, і вирішила це запам'ятати. Адже, коли буду брюнеткою, вже не буду брати участь в таких конкурсах

- Пару разів по стадіону попробувала/

Перемогу серед полтавських дівчат та сертифікат на шопінг у ТРЦ «Київ» на 10 тисяч гривень здобула Ірина Шевченко. Вона бігла під номером 117 і подолала 100-метрівку за 12 секунд, встановивши рекорд України.

/Ірина Шевченко, переможниця забігу «на шпильках»

Не дивлячись на те, що я маю високі показники в спорті, проте доріжка – це доріжка, а підбори – це підбори. Тому не була впевнена, але друзі говорили, щоб йшла. Адже маю високу швидкість на коротких дистанціях/

Куди витратить 10 тисяч, Ірина ще не вирішила, але за таку ініціативу ТРЦ «Київ», говорить, вдячні всі учасниці змагання.

/Ірина Шевченко, переможниця забігу «на шпильках»

Дуже йому дякуємо, що провели такий конкурс. Ми, всі дівчата, дуже раді, у всіх великі емоції/

У найближчих планах торгово-розважального центру «Київ» – провести парад близнюків, парад дитячих візків та парад самокатів.

Стрічка новин