Замість сцени – міська бруківка, замість концертної зали – пішохідна вулиця Полтави

Цими вихідними просто неба чудовий настрій від якісної класичної музики усім містянам дарував колектив талановитих музикантів. Ідея влаштувати подібний концерт у кращих європейських традиціях виникла у громадської організації «Відродження Полтави».

Цими вихідними вулиця Жовтнева на кілька годин потрапила у чари класичної музики. Мелодії пристрасного танго, ніжного віденського вальсу та фрагменти з відомих світових кіношедеврів – усім цим і не тільки мали змогу насолодитися полтавці та гості міста. Подарували їм ці позитивні враження представники громадської організації «Відродження Полтави» на чолі з Сергієм Чередніченком.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Ми ж говоримо, що Полтава – європейське місто, і ми будемо це робити саме як у Європі. До речі, один музикант тут з Англії, він 2 роки пропрацював в Англії. Сьогодні працює для нас/

І якщо для Європи концерти просто неба – це звична практика, для Полтави – скоріш величезна розкіш. Проте такому неочікуваному сюрпризу перехожі надзвичайно зраділи. Цілими сім'ями вони зупинялися, аби поринути в атмосферу улюбленої класики.

/Бліци

- Нам дуже подобається. Для душі – це просто чудово.

- Ми раді, що ми в даний момент знаходимося у Полтаві і спостерігаємо за цим дійством. Для нас це дуже позитивні емоції.

- Ми тільки з дружиною йдемо і говоримо про це, і дуже хочеться, щоб це було як можна частіше, як можна більше сил докладати до цього. Дуже хочеться, щоб лунала гарна музика, щоб виступали гарні люди, красиві пісні співали, красиві вірші розповідали. Це дуже тішить.

- Я думаю, що такі заходи треба проводити частіше у нашому місті. Це піднімає нашу духовність та культуру. І в таких заходах можуть брати участь наші полтавці. У нас багато талановитих колективів/

Цієї ж думки дотримуються і в громадській організації «Відродження Полтави». Її очільник Сергій Чередніченко запевняє: подібні концерти просто неба невдовзі мають стати постійними.

/Сергій Чередніченко, голова ГО «Відродження Полтави»

Я хотів би, щоб ці концерти були традиційними, і кожної суботи ми будемо представляти щось цікаве саме для Полтави/

Кожну композицію у виконанні музикантів присутні зустрічали гучними оплесками.

Стрічка новин