«Де дружно, там і хлібно»

Концерти під такою назвою від Аграрної партії України пройшли у Полтавській, Вінницькій, Чернігівській та Житомирській областях до Дня Конституції України. Організатори кажуть: переслідували єдину мету – об'єднати українців за допомогою пісні, спільних емоцій і переживань. Один із таких мистецьких заходів відбувся у селищі міського типу Шишаки. Для місцевих мешканців виступили артисти різного жанру, зокрема, Міла Нітіч та гурт «Аскер Бенд». На площі у центрі селища зібралися і старі, і малі. Люди співали разом з виконавцями. Як це було – бачила Марина Молька.

Згуртувати українців – мета концертів «Де дружно, там і хлібно», які пройшли в аграрних регіонах України, а саме – таких містечках, як Шишаки, Решетилівка, Жмеринка, Хмельник, Ніжин, Прилуки, Бердичів та Коростень. Їх організатори – представники Аграрної партії України – переконані, що відродження держави починається із села, тож для мистецьких виступів обрали невеликі населені пункти. Місцеві жителі, певні, не повинні відчувати себе забутими. Українська пісня, як відомо, не має кордонів, тож запросили до участі у проекті вітчизняні гурти та окремих виконавців з різних куточків держави.

/Антон Меженін, режисер масових заходів

Ці всі концерти проходять за підтримки Аграрної партії, але свідомо не називаються прізвища та імена. Це не агітація, а концерти «Де дружно, там і хлібно», за єдність/

Аграрна партія надає фінансову допомогу сім'ям українських військовослужбовців, які загинули під час АТО. Концерти ж «Де дружно, там і хлібно» – спроба об'єднати людей за допомогою спільних емоцій та переживань.

/Сергій Мазаний, ведучий і учасник концерту

Не лише матеріальна і фізична підтримка нині потрібна багатьом українцям. Дуже важливо – позитивні емоції. Головне, щоб ми з вами вірили в те, що все було добре. Віримо, що на нашій землі запанує мир/

Родзинкою свята став виступ зірки української естради Міли Нітіч. Співачка спілкувалася з місцевими мешканцями, люди ж залюбки підспівували артистці.

/Міла Нітіч, співачка

Рада, якщо змогла щось залишити після себе в їхніх душах і серцях/

Задоволення від свята отримали не лише місцеві мешканці селища Шишаки, а й самі артисти.

/Сергій Мазаний, учасник концерту

Полтавський глядач особливий, у нього є таке тепло, затишок, от хочеться сюди повертатись!/

/Інна Шаповал, мешканка смт. Шишаки

У Шишаках не так часто бувають такі заходи, коли приїжджають такі артисти, приємно, що про нас згадали/

Забувати трудівників села не збираються, говорять організатори заходу, попереду – ще багато спільних заходів.

Стрічка новин