Полтавські керманичі отримують посвідчення водія нового зразка

Полтавські керманичі вже отримують водійські посвідчення та свідоцтва на реєстрацію автомобіля зразка 2014 року. Від попередніх вони відрізняються дизайном та ціною. Скільки ж коштує посвідчення та як відбувається процес видачі цього документу – розкажуть наші кореспонденти.

Володимир Богмацера прийшов до Державтоінспекції, щоб обміняти посвідчення водія. Чоловік за кермом з 1981 року, тому до цього користувався посвідченням ще радянського зразка. Сучасне ж, говорить чоловік, набагато зручніше.

/Володимир Богмацера, водій

Ну пластик є пластик. На автомобіль зараз видається пластикова картка, ідентична така. Не треба возити зайвих документів. Це дуже добре. Вона ж ні води не боїться. В будь-якій ситуації зберігає свої дані/

А цей хлопець прийшов, щоб відкрити категорію «В». У нього була відкрита категорія «С». Щоб це зробити, пояснюють в ДАІ, необхідно провести певну процедуру.

/Клавдія Марченко, фахівець Центру надання послуг з обслуговування м.Полтава та Полтавського району УДАІ УМВС України у Полт.обл.

Вносимо їх у комп'ютерну базу, заношу, роздруковую. Паспорт давайте. Шукаю в комп'ютері, заводжу заяву. Це буде відкриття нижчої категорії/

Потім необхідно сфотографуватися. Це тепер роблять прямо в центрі надання послуг Державтоінспекції.

/ІНТЕРШУМ

Процес фотографування/

Посвідчення, яке отримують ці водії, відрізняється від тих, що отримували ще в травні. По-перше, їх дизайн відрізняється від попередніх: він виконаний у жовто-блакитних кольорах національного прапора (теперішні водійські права – рожеві, а техпаспорт – зелений). А по-друге, вони майже вдвічі дешевші. До цього ціна посвідчення водія та свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу становила 198, а зараз – 108 гривень.

Стрічка новин