Близько пів сотні робіт у різних техніках прикрасили виставку у Галереї мистецтв

Їхні автори – вихованці арт-студії «Художник». Цей колектив молодий та амбітний. За два роки свого існування вже мають переможців та призерів обласних та міських творчих конкурсів.

Талановиті та надзвичайно творчі діти – так можна охарактеризувати вихованців арт-студії «Художник». Сьогодні у них дуже відповідальний день – колективна виставка робіт – це своєрідний звіт за весь проведений навчальний рік. Він був не з легких, розповідає керівник арт-студії Юрій Бернацький, проте це не завадило юним художникам отримати нові знання та навички. Зупинятися на досягнутому вони не збираються.

/Юрій Бернацький, керівник арт-студії «Художник»

Усі напрямки, які є у живописі, малюнку хочеться охопити. Щось виходить, щось ні, щось є у планах. Плануємо в наступному році опанувати ще гравюру, у графіці просунутися вперед, а так у нас в основному техніка: гуаш, олійний живопис/

Ці техніки в арт-студії дружньо опановують близько 50 юних художників віком від шести до сімнадцяти років. Перші спроби у великому світі мистецтва на цій виставці робить маленька Марійка. Малювання для неї, зізнається, – важлива частина життя.

/Марія Рудобашта, вихованка арт-студії «Художник»

Це заняття дуже розвиває емоції/

А от Павло Собянін – цьогорічний випускник арт-студії «Художник». Живописом захоплюється ще з дитинства, адже зростав у творчій родині.

/Павло Собянін, цьогорічний випускник арт-студії «Художник»

У цій студії я багато навчився тому, чого потребує справжній художник. Більше я займався академічним живописом, графікою і це мені дуже допоможе у майбутньому/

Таку гарну традицію започаткували перші випускники студії, які успішно вступили до вищих навчальних закладів художнього спрямування як в Україні, так і за кордоном.

Стрічка новин