Не можуть дочекатися керівника працівники КП «Полтавська міська шляхово-експлуатаційна дільниця»

Вони вже третій день сподіваються побачити його на роботі. Олег Вовк, всупереч даній ним розписці, так і не з'явився для діалогу зі своїми підлеглими. Нагадаємо: люди вважають неправомірним звільнення 19 робітників підприємства.

Працівники комунального підприємства «МШЕД» третій день чекають, коли їх керівник з'явиться на своєму робочому місці. Люди стурбовані: вчора, згідно з наказом, якого вони не бачили, їх вже повинні були звільнити. Але головний механік підприємства продовжує відправляти їх на роботу.

/ІНТЕРШУМ

Розмова робітників з головним механіком/

Ці документи, демонструє Микола Пушкар, підписані керівником МШЕДу. Але у водіїв виникає запитання: як він їх підписав, не перебуваючи на роботі. Шукали напередодні начальника і органи прокуратури та Інспекції прації. Та нікому з перевіряючих не вдалося поспілкуватися ні з керівником, ні з головним інженером, ні з бухгалтером. Нікого не було на робочому місці. Тому на всі запитання довелося відповідати головному механіку. Пан Пушкар розповідає: скоро на підприємство закуплять запчастини, щоб ремонтувати місцевий автопарк. І тут знову запитання:

/- Хто буде ремонтувати?

- Водії

- Ви ж їх звільнили

- Та не я ж

- Керівництво

- Та один екскаваторник залишився з десяти. Один! І ви це підтримуєте. Механізаторів залишилося 3 чи 4 людини

- Людей хочете поставити в позу, щоб загубити колектив, а потім цю базу продати/

У зв'язку з нестабільною ситуацією на підприємстві «шедівці» вирішили чергувати тут вночі. Саме пильність хлопців допомогла уникнути пожежі, адже о пів на третю ночі в одному з боксів, де стоїть автомобіль, відбулося замикання проводки.

/Владислав Тараненко, водій КП «ПМ ШЕД»

Техніка безпеки, я тут працюю 6 років, то дах 3 роки тому почали крити. Перекрили половину, бо рубероїду не вистачило. І все зупинилося. Бокси течуть. Проводка. Ця пожежа була, а ще може хтось зайти, світло ввімкнути і током вбити його/

А тим часом робітники все чекали керівника, щоб вирішити питання про звільнення 19 осіб. Олег Вовк обіцяв з'явитися ще 25 червня. Навіть написав відповідну розписку. Та окрім цього інших документів працівники не бачили.

/Олександр Коробко, голова профспілково комітету КП «ПМ ШЕД»

Головний бухгалтер сказала, що накази є, підписані, але вони їх не показують. Через те й не їздять сюди. Ми ж не відмовляємося від роботи. Ми готові поїхати на роботу, допомагати місту. Ну ми ж не знаємо. Виїдемо, а нам скажуть: «Як ви виїхали? Адже ви скорочені»/

Протягом всього дня начальник «МШЕДу» так і не з'явився за адресою провулок Гончарова, 17, де юридично зареєстроване підприємство. Робітники кажуть: скоріше за все керівник просто боїться показатися на очі колективу. Адже та ситуація, яка склалася, до цього часу так і не вирішена. 19 осіб просто «зависли» в повітрі.

Стрічка новин