У Полтаві розпочав роботу мобільний інформаційний пункт надання допомоги переселенцям

На Південному вокзалі мешканців Луганської та Донецької областей, які прибувають до нашого міста, тепер зустрічають з пропозиціями працевлаштування. Чому виникла потреба у встановленні подібних мобільних пунктів на Полтавщині, знають наші кореспонденти.

Південний вокзал у Полтаві – переважно саме сюди прибувають пасажири зі східних регіонів України. Тож на цьому місці вирішили облаштувати мобільний інформаційний пункт надання допомоги переселенцям.

/Роман Кириленко, начальник УДСНС України в Полтавській області

Спільно з центром зайнятості надається вичерпна інформація стосовно працевлаштування даних осіб, також працює психологічна служба ДСНС, яка плідно працює з особами та надає їм психологічну допомогу/

У червні до Полтавської області прибуло вже 1280 осіб з Донецької та Луганської областей. Поряд із першочерговою необхідністю у житлі, вони мають потребу у найшвидшому працевлаштуванні.

/Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

На сьогодні до нас звернулося з приводу працевлаштування 146 осіб. І ви знаєте, не всім ми можемо надати допомогу у набутті статусу безробітного, поставити на облік, тому що люди виїжджають, не звільнившись, люди виїжджають без документів, без трудових книжок/

Полтавські роботодавці, продовжує Катерина Клавдієва, з розумінням ставляться до проблем тих, хто нині вимушений тимчасово залишити свої робочі місця на Сході.

/Катерина Клавдієва, директор Полтавського обласного центру зайнятості

Людина телефонує і ми говоримо: сьогодні актуальні вакансії такі-то, зв'язуємося з роботодавцями, чи готові вони приймати, і частина вже працевлаштувалися самі. Ми здійснюємо моніторинг, чи знайшли собі роботу, які є проблеми, якщо треба, знову звертайтеся. Багато вже працюють/

Мобільний інформаційний пункт на Південному вокзалі відтепер, говорять в обласному центрі зайнятості, працюватиме щодня, аби переселенці, прибуваючи до Полтави, одразу мали змогу отримувати відомості про роботу та центри, де їм готові надавати допомогу.

Стрічка новин