Ворскла поповнилася двомастами тисячами мальків

Рибу випустила громадська організація «Останній Бастіон», причому не в закриту приватну територію, а просто в річку – для всіх. Своїм прикладом бастіонівці прагнуть показати полтавцям, що треба жити в гармонії з природою – не лише користуватися надрами, а берегти та примножувати її багатства.

Сучасні люди звикли сприймати природу як свою власність – вирубують ліси, щоб збагачуватися на виробництві паперу, виловлюють рибу у промислових масштабах, знищуючи її як вид, задля власної втіхи вбивають тварин на полюванні. Годі! Громадська організація «Останній Бастіон» закликає полтавців жити в гармонії із природою – не лише користуватися її багатствами, а берегти й примножувати їх. Цими днями «Останній Бастіон» випустив у Ворсклу 200 тисяч мальків.

/Геннадій Сікалов, лідер ГО «Останній Бастіон»

Я думаю, що нам вдасться змінити світогляд людей, які мешкають в нашому місті, щоб вони із користувачів перетворилися на людей, які щось продукують, щось створюють, про щось дбають. Тваринний світ, птиці, риби – це не наші опоненти, не наші вороги. Це ті, з ким ми живемо тисячі років, і дай Бог, будемо жити ще тисячі років. І якщо ми будемо вести себе по відношенню до них, як до ворогів, то, на жаль, ні нашим дітям, ні онукам нічого не залишиться/

«Починати треба з себе» – девіз «Останнього Бастіону», який, до речі, поповнює річку водоплаваючими мешканцями вже не вперше. Крім того у планах організації – висадка дерев та квітів. «Бастіонівці» впевнені, що якщо кожен полтавець навчиться жити в гармонії із природою, у нашого міста буде майбутнє.

Стрічка новин