Проблеми держави та діяльність влади обговорили представники громадськості та релігійних об'єднань

Релігійні громади міста не згодні з проектом рішення Полтавської міської ради щодо сплати 6-ти відсоткового внеску для розвитку інфраструктури населеного пункту від вартості будівництва культових споруд. Це та інше питання обговорили за «круглим столом», за яким зібралася громадськість, представники влади та релігійних об'єднань.

Одне з головних питань, яке турбує громадськість та релігійні об'єднання, – встановлення миру на території держави. Молитва, вважають духовні отці, – це один зі способів досягти взаєморозуміння.

/Дмитро Лаптєв, єпископ церкви «Світло життя»

Просто все, що треба робити, виконувати заповіді Господні. Особливо ту, яку наказував Ісус Христос: «Люби ближнього свого, як самого себе». І вірю, що тоді ніяких питань, ні проблем виникнути не повинно/

На зібранні підбили підсумки проекту «Єдина країна», який був започаткований Департаментом інформаційної діяльності. Представники релігійних громад Полтавщини висловилися за непорушність кордонів України.

/Олег Пустовгар, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА

Фактично 90% релігійних громад і національних меншин виступають за мир і територіальну цілісність проти російської агресії/

Ще одне обговорення стосувалося проекту рішення міської ради щодо введення 6% внеску у розвиток інфраструктури Полтави від вартості будівництва культової споруди. Релігійні об'єднання з цим категорично не згодні.

/Дмитро Лаптєв, єпископ церкви «Світло життя»

Храми будуються, на жаль, не за кошти держави, а на кошти людей, які вже обкладені всілякими видами податків/

Громада теж не погоджується з таким можливим нововведенням.

/Володимир Голуб, голова Громадської ради при Полтавській ОДА

Зрівняти їх в одній графі з готелями, ресторанами – це неможливо. Це люди, які несуть духовність/

У ході засідання учасники «круглого столу» серед іншого ухвалили: підтримати єдність української держави, непорушність існуючих кордонів України та неприпустимість зміни державного устрою та вважати недопрацьованим і таким, що потребує коригування, відповідний проект рішення Полтавської міської ради.

Стрічка новин