«Полтававодоканал» працює над усуненням наслідків аварійних ситуацій

Дільниця з благоустрою комунального підприємства «Полтававодоканал» щодня усуває наслідки аварійних ситуацій, які трапляються на території міста. Нині підприємство працює на вулиці Красіна.

За добу до диспетчерської служби КП «Полтававодоканал» надходить до 30 заяв з приводу аварійних ситуацій на мережах як водопостачання, так і водовідведення. Специфіка роботи підприємства, пояснюють комунальники, в більшості випадків передбачає роботи з розкопування грунту. При цьому незручності відчувають як пішоходи, так і транспортні засоби, які їздять місцевими дорогами. Тому у «Водоканалі» функціонує спеціальна дільниця з благоустрою, яка займається усуненням наслідків аварійних ситуацій. Щодня вона покриває асфальтно-бетонною сумішшю до 100 метрів квадратних площі. Це 8-10 заяв.

/ІНТЕРШУМ

Укладають асфальт/

Сьогодні комунальники працювали по вулиці Красіна. Після одного заасфальтованого відрізка вони їдуть далі, щоб продовжити там свою роботу.

/Ліана Козмійчук, прес-секретар КП «Полтававодоканал»

На даний час виконано 45% запланованих робіт з усунення наслідків аварійно-відновлювальних робіт. Просимо вибачення за тимчасові незручності та просимо віднестися з розумінням до специфіки роботи підприємства/

Стрічка новин