1 мільйон гривень планують спрямувати з обласного бюджету для переселенців зі Сходу

Частину цих коштів витратять на оздоровлення дітей переселенців, нині їх на Полтавщині – близько 10. Про це зокрема йшлося на засіданні профільної комісії обласної ради.

Депутати обласної ради ініціювали збільшення видатків на освітню галузь, зокрема, на закупівлю автобусів, ремонт покрівель, встановлення майданчиків зі штучним покриттям. Полтавщина, говорить голова комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном Валерій Пархоменко, перейшла на режим жорсткої економії, проте це не означає, що будуть заощаджувати на дітях.

/Валерій Пархоменко, голова комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської обласної ради

1 мільйон грн. ми хочемо надати управлінню соціального захисту населення для людей, які постраждали на Сході України і є переселенцями, також внесемо пропозицію щодо оздоровлення цих дітей, бо вони не потрапляють/

Нині на Полтавщині, говорить Валерій Пархоменко, близько 10 дітей, які виховуються у родинах переселенців. Загалом з обласного бюджету на оздоровлення юних полтавців планують спрямувати близько 5 мільйонів грн., таку ж суму використали й минулого року. Насправді, пояснює, вона вдвічі більша, адже використовуються ще й гроші районних бюджетів.

/Валерій Пархоменко, голова комісії з питань бюджету і управління майном Полтавської обласної ради

Ми намагаємось максимально навантажити комунальні заклади, у Крим не можемо зараз відправити дітей, тому шукаємо можливості у себе/

Потужностей дитячих таборів Полтавщини, говорять в обласній раді, вистачить для оздоровлення усіх бажаючих. Обіцяють: знайдуть на це кошти.

Дещо складніша ситуація з ремонтом доріг комунальної власності. На капітальне оновлення потрібні величезні гроші, їх в обласній казні немає, тож зазвичай проводять ямковий. Бракує грошей і Державному фонду сприяння молодіжному житловому будівництву. Через це багато наших земляків не отримують довгоочікуваного житла. Для вирішення проблеми, певні депутати, фонд має залучати кошти з різних джерел, а не лише з обласного бюджету.

Стрічка новин