Члени комісії обласної ради з питань законності зібралися напередодні сесії

Бюджетні питання розглянули і на засіданні постійної комісії обласної ради з питань законності та правопорядку, зокрема в тій частині, що стосується виділення коштів на фінансування комплексної програми профілактики правопорушень на 2011-15 роки. Цю пропозицію депутати підтримали. Крім цього, члени комісії зосередили свою увагу на програмі запобігання та протидії корупції.

/Михайло Кривошей, голова постійної комісії з питань законності та правопорядку Полтавської обласної ради

Врахували досвід Дніпропетровської області. Там була досить хороша програма, розроблена на круглому столі, який проводив нинішній Генеральний прокурор, а тоді заступник голови комісії Верховної Ради Ярема. І я скажу, що зверталася увага, щоб взяти за основу її. Там багато профілактичних питань, щоб навчити людей. Щоб не тільки знати, за що, а що треба не робити, щоб не бути корупціонером/

На засіданні депутати також схвалили проект регіональної програми «Територіальна оборона» на 2014 рік, підтримали ініціативу щодо прийняття Звернення до Верховної Ради по внесенню змін до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», які стосуються самостійного несення членами громадських формувань патрульної служби у містах, застосування спецзасобів та травматичної зброї.

Стрічка новин