У Полтаві пройшли змагання 1-го етапу Чемпіонату України з шосейно-кільцевих мотогонок

Відбувалося все на картодромі «Полтава», який, як стверджують організатори, відповідає основним технічним характеристикам. На перегони до Полтави з'їхались як мотолюбителі, так і професіонали своєї справи з різних регіонів.

Днями на картодромі «Полтава» проходило одразу два заходи – перший етап Чемпіонату України з кільцевих мотогонок та кубок з цього ж мотоспорту серед любителів. З цього приводу до обласного центру з'їхались спортсмени з різних регіонів України.

/Олег Ковальчук, учасник змагань (м. Мелітополь)

Головне - брати участь у таких змаганнях, вони безпечніші, ніж вулицями носитись. Якщо ти в собі впевнений, то в людях - не завжди/

/Владислав Демкович, учасник змагань (м.Кіровоград)

Це додає смаку життю, потрібно шукати в собі позитивні якості, давати можливість їм розвиватись, треба примушувати себе, бо людина сама по собі лінива, а потрібно рухатись/

Мотоспорт, говорять учасники змагань, - задоволення не з дешевих. Витрати лягають здебільшого на плечі самих спортсменів, зрідка допомагають спонсори. Так один етап перегонів обходиться кожному у 5 тисяч грн., не говорячи про вартість самих залізних коней та різного начиння до них.

/Павло Калінін, організатор змагань

Картодром «Полтава», може, й не найкраще місце для проведення такої швидкісної дисципліни, але для початку сезону, для розминки вирішили саме тут провести. Технічно він цікавий, а ще - це можливість взяти участь багатьом місцевим спортсменам/

У змаганнях взяли участь як мотолюбителі, так і професійні спортсмени. Полтавець Дмитро Кукуєв, який переміг одразу у двох заїздах, говорить, що кінцевий результат залежить від кількох факторів, зокрема, технічного стану мотоцикла і досвіду.

/Дмитро Кукуєв, учасник змагань

Є категорія «Дебют», або група «С», - люди, які захотіли брати участь, підготували мотоцикл, і будь-ласка, їдуть/

Почати займатися мотоспортом, говорять учасники змагань, ніколи не пізно, проте для участі у Всеукраїнських перегонах потрібен відповідний професійний рівень.

Стрічка новин