Представників більш ніж 20-ти с/г підприємств зібрали на семінар-нараду фахівці ДСНС

Не за горами збір урожаю, тож не зайве нагадати аграріям про протипожежні заходи. Навчання проходило на базі державного господарства, що у селищі Степне Полтавського району.

Щоб запобігти виникненню пожеж під час збору нового врожаю, фахівці Державної служби з надзвичайних ситуацій здійснюють перевірки місць збирання, переробки та зберігання зерна, проводять протипожежні інструктажі, контролюють, щоб уся техніка, яка виїздить на поля, була забезпечена первинними засобами пожежогасіння. Адже, як показують перевірки, деякі господарства знаходяться в пожежонебезпечному стані, бо керівники економлять на протипожежних засобах. Тож напередодні жнив працівників сільськогосподарських підприємств області і зібрали на спільну нараду, що пройшла у селищі Степне Полтавського району.

/Вадим Віннік, головний спеціаліст з питань надзвичайних ситуацій Полтавської РДА

Нами було розглянуто питання по первинних засобах пожежогасіння на транспорті, який задіяний для збирання урожаю. Також розглянули питання ліквідації наслідків пожежі/

Ризик виникнення пожеж, говорять фахівці державної служби з надзвичайних ситуацій, зростає разом із погіршенням метеоумов, проте зазвичай вогонь знищує результати праці аграріїв через недотримання елементарних правил протипожежної безпеки. Так, наприклад, непоодинокі випадки паління в місцях збирання урожаю.

/Дмитро Васенков, інспектор Полтавського міськрайонного відділу управління ДСНС у Полтавській області

Роз'яснено правила користування засобами пожежогасіння. Проведено перевірку наявності засобів пожежогасіння на зернозбиральній техніці і тракторах підприємств району/

Під час жнив, особливо за спекотної погоди, навіть невеличка іскра може перетворити труд аграріїв на попіл. Вогнеборці сподіваються, що проведені ними профілактичні заходи принесуть результати і пожеж вдасться уникнути.

Стрічка новин