Поети проти музикантів

Щоправда, тільки у мистецькому двобої і тільки на футбольному полі. Одна команда – безперечні володарі слова, інша – приборкувачі музичних інструментів. Кому з них вдалося підкорити ще й футбольний м'яч, знає Крістіна Брігіда.

Футбольна лихоманка дісталася і до нашого міста. Помірятися своїми силами на зеленому газоні вирішили полтавські митці: поети та музиканти. Ідею такого мистецького футболу вони, кажуть, виношували давно.

/Андрій Коновалов, капітан команди поетів

Ми спілкуємося з поетами та музикантами з інших міст. Вони таке часто роблять. От, наприклад, у Харкові нещодавно Сергій Жадан та Павло Коробчук, інші відомі поети грали. А ще мундіаль зараз проходить у Бразилії. Ми вирішили скомпонувати ці ідеї і провести такий матч/

Перед початком матчу – невеликий імпровізований концерт. Музиканти та поети у перервах та до початку матчу радо ділилися своєю творчістю з присутніми. До слова, вболівальників цього вечора на уявних трибунах не бракувало. Улюблені команди вони також підтримували поезією і піснями. Цей матч – більше товариський, кажуть гравці та вболівальники, тому від нього очікують в першу чергу гарного футболу та приємних вражень. Особливої тактики чи стратегії, зізнаються учасники обох команд, на цю гру не вигадували.

/Артур Троян, капітан команди музикантів

Музикантам ніколи не потрібно налаштовуватися, тому що вони завжди налаштовані на кожну хвилину свого життя/

Попри те, що на полі не професійні гравці, початок матчу – як на справжьому чемпіонаті. Поети та музиканти в унісон заспівали гімн України.

/ІНТЕРШУМ

Поети та музиканти співають гімн/

Дружнє потискання рук, свисток арбітра – і гра почалася. Гарну техніку у команді поетів з перших хвилин продемонстрував Містер Коржик. Для нього, зізнається лубенський митець, футбол – це більше, ніж просто гра.

/Містер Коржик, гравець команди поетів

Я футболом живу з першого класу. Мене батьки привчили. Я з дитинства ходжу на футбол, на «Ворсклу», слідкую за матчами Ліги чемпіонів, Ліги Європи, Чемпіонату України, мундіалів безперечно/

Сильнішими цього вечора виявилися поети. І хоча формально перший матч між творчою молоддю закінчився на користь ліриків – переможцем у ньому все одно стало мистецтво.

Стрічка новин