Вже згодом полтавцям не доведеться окремо платити за повірку лічильників води

Ці витрати включать до загального тарифу. За словами фахівців комунального підприємства «Полтававодоканал», вже є відповідна постанова Державної комісії, яка здійснює регулювання комунальних послуг. Згідно з нею, профільне підприємство хочуть визнати виконавцем послуг на внутрішньобудинкових мережах. Про це, зокрема, йшлося на засіданні комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства.

Перевірку лічильників води повинні проводити кожні три роки. За цю послугу полтавці завжди сплачували окремо. Але зараз ці витрати планують включити до тарифу на водопостачання та водовідведення.

/Ольга Харченко, начальник служби обліку та реалізації КП «Полтававодоканал»

Це неліцензований вид діяльності: працювати на внутрішньобудинкових мережах. До цього року ми виконували її, але як іншу діяльність. А по суті, вона повинна входити до тарифів за житлову плату/

Згодом, говорить представник «Полтававодоканалу», так і буде. Нині вартість повірки лічильника води – 24 грн.20 коп., але якщо рахувати повний комплекс робіт, зокрема встановлення повіреного обладнання, – 132 грн.60 коп. Проте це не єдине питання, яке розглядали на засіданні профільної комісії обласної ради. У багатьох районах, говорить голова комісії Степан Бульба, невирішеними залишаються серйозні комунальні проблеми. У Карлівці, наприклад, у жителів кількох багатоповерхівок виникають проблеми із водопостачанням.

/Степан Бульба, голова комісії з питань житлово-комунального господарства Полтавської ОР

Ми сьогодні будемо думати, де взяти для Карлівки 350 тисяч грн., де взяти для Нових Санжар 500 тисяч грн. і є ще таке питання, як вуличне освітлення у Кобеляках/

Кошти на ці потреби, говорить Степан Бульба, спробують знайти в обласному бюджеті, залучать і гроші місцевих громад. Говорили на засіданні комісії і про затвердження програми «Територіальна оборона» на 2014 рік, заходи якої спрямовані на підтримку українських військових формувань, зокрема закупівлю спеціальних жилетів.

/Віктор Стеблянко, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Полтавської ОДА

Прийнято рішення, що з обласного бюджету буде виділено 3 млн.грн, є прохання підтримати цю програму/

Питання, які обговорювали на засіданні комісії, винесуть на розгляд сесії обласної ради, яка запланована на 27 червня.

Стрічка новин