Іван Корсун та Петро Ворона відвідали правоохоронців, які несуть службу у східних регіонах України

Очільник міліції Полтавщини Іван Корсун та голова Полтавської обласної ради Петро Ворона відвідали правоохоронців, які несуть службу у східних регіонах України. Посадовці перевірили матеріально-технічне забезпечення та бойове оснащення бійців. Подробиці поїздки – далі у випуску.

Перевірити, у яких умовах несуть службу полтавські правоохоронці на блокпостах у східних регіонах України, вирішили в.о. головного міліціонера області Іван Корсун та голова Полтавської обласної ради Петро Ворона. За словами Івана Корсуна, зведений загін правоохоронців наразі забезпечений усім необхідним. Міліціонери мають нову форму, взуття, спецзасоби, озброєння, а також речі першої необхідності, які знадобляться їм у польових умовах. Значну допомогу у фінансуванні міліціонерів, які несуть службу на Сході нашої держави, надали органи місцевого самоврядування, підприємці, пересічні громадяни. Завдяки цим спільним зусиллям правоохоронці мають усе необхідне для того, щоб виконувати свої службові завдання.

Іван Корсун та Петро Ворона зустрілися також із загонами добровольців, які погодилися поїхати на Схід. Усі полтавці, які перебувають у «гарячих точках», передали вітання на свою малу Батьківщину та пообіцяли надалі гідно захищати рідну Україну.

Стрічка новин