Полтавські митники та працівники служби безпеки вилучили тютюнові вироби

Всього – близько 60 тисяч цигарок, які не мають належного українського маркування. Де знайшли порушення законодавства і на яку суму їх оцінили, знає Інна Безугла.

Співробітники Полтавської митниці Міністерства доходів та Управління служби безпеки України в області виявили порушення митного законодавства в торгівельній мережі Кременчука та Комсомольська.

/Дмитро Скобельський, головний державний інспектор ГУ Міндоходів у Полт.обл.

У ході перевірок торгівельної мережі встановлено 3 факти незаконного зберігання та реалізації тютюнових виробів без українських акцизних марок. Відповідно до Податкового кодексу України, ввезення, зберігання та продаж на митній території України немаркованих, в установленому порядку, тютюнових виробів забороняється. В ході проведених оглядів місць зберігання та продажу цигарок вилучено 60 тис. цигарок на загальну суму майже 27 тис. грн./

За фактами незаконного переміщення тютюнових виробів іноземного виробництва працівники Полтавської митниці склали протоколи про порушення митних правил. На даний час цигарки з обігу вилучено. У подальшому, згідно із законодавством, обіцяють митники, їх утилізують.

Стрічка новин