200 бронежилетів з Полтави сьогодні вирушили на Схід України

За процесом відправки першої партії захисної амуніції особисто спостерігав губернатор Полтавщини Віктор Бугайчук. Бронежилети будуть доставлені військовослужбовцям та правоохоронцям, які несуть службу у «гарячих точках».

Захисна амуніція для тих, хто її найбільше потребує. Невдовзі ці бронежилети отримають військові, які перебувають на Сході України.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської облдержадміністрації

Зараз ми видаємо першу партію – близько 200 бронежилетів. Ви знаєте, наші хлопці знаходяться на Сході, і вони забирають і будуть передавати на Схід, щоб забезпечити безпеку/

Бронежилети – 4 ступеню захисту. Автомат з відстані 15 метрів їх пробити не зможе, говорить Віктор Бугайчук. Кожен бронежилет важить 8 кілограмів. Це дозволить бійцям вільно рухатися та швидко пересуватися. Тому при виборі бронежилетів керувалися двома критеріями: зручністю та ступенем захисту.

/ІНТЕРШУМ

Віктор Бугайчук демонструє бронежилет: «Це спеціальна пластина, бронесталь. Вона витримує навантаження. Це не просто залізо»/

Крім бронежилетів, на Схід вирушили кілька комплектів приладів нічного бачення. Придбати останні вдалося за благодійні кошти.

/Федір, Архієпископ Полтавський і Кременчуцький

Десять штук таких придбано приладів нічного бачення для того, щоб хлопці захищати себе такими речами. І це буде в 7 різних точок відправлено для наших військовослужбовців/

Допомагатимуть військовим і надалі, запевняє губернатор Віктор Бугайчук. Адже нині вони потребують не лише продуктів харчування та засобів захисту, а й теплого одягу.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської облдержадміністрації

На сесію обласної ради з подачі адміністрації розроблена програма, 4 мільйона планується виділити спеціальним фондом для системної роботи фінансування, підтримки нашої армії, наших військовослужбовців МВС, спецслужб/

Із напутнім словом до військових, які везтимуть цінний вантаж на Схід, разом із очільником Полтавщини звернувся і Архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір. Благословивши їх, Владика освятив усі бронежилети.

Стрічка новин