Коштів на ремонт автошляхів загального користування катастрофічно не вистачає

Внесення змін до розподілу коштів субвенції з державного бюджету на проведення робіт, пов'язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням вулиць і доріг комунальної власності – одне із питань, які обговорювали на засіданні профільної комісії обласної ради. Поки що, як зазначалось, прогнози невтішні, коштів немає. Більше про стан справ знають наші кореспонденти.

Стан доріг неабияк турбує полтавців, не лише водіїв, а й перехожих. Автошляхи загального користування фінансуються з державного бюджету, проте коштів на їх ремонт катастрофічно не вистачає, говорять в обласній державній адміністрації. Дороги місцевого значення теж реконструюють повільними темпами, причина – та ж сама – брак коштів.

/Віктор Шадчнєв, голова комісії з питань будівництва, транспорту і зв'язку Полтавської ОР

Казначейство стоїть, проплат немає, тільки на голому ентузіазмі латаємо дірки, яких не латати не можна. Сьогодні ми виконуємо суто технічну робту зі зміни субвенції, якщо зрозумілою мовою говорити, то з вулиці Пушкіна перекидають кошти на вулицю Леніна/

Гадяцький, Зіньківський, Карлівський, Решетилівський, Семенівський, Хорольський, Новосанжарський, Полтавський райони та місто Комсомольськ просять в області додаткових коштів на ремонт автошляхів, вже надіслали відповідні пропозиції.

/Віталій Груховеря, начальник відділу Департаменту інфраструктури і туризму Полтавської ОДА

Загальна сума додаткових коштів, окрім тих, що були виділені раніше, - 5 мільйонів 842 тисячі грн. виділяються зазначеним районам/

Розповів голова профільної комісії обласної ради Віктор Шадчнєв і про клопотання перед Полтавською міською радою. Останнє стосується передачі до обласної власності пунктів, призначення яких – попередження нещасних випадків на водоймах. Нині вони – на балансі міської ради, проте вже згодом їх планують зосередити в одних «руках» – водолазної рятувальної служби обласної ради.

Стрічка новин