На віче в ОДА говорили про корупцію та розкрадання бюджетних коштів

«Корупція та розкрадання обласних бюджетних коштів» – тема віче, яке провела організація «Громадський майдан Полтавщини». Люди, з якими ще кілька місяців тому стояли на майдані пліч-о-пліч, говорять громадські активісти, нині відстоюють свої «шкурні» інтереси. Доки це не увійшло у звичку, переконані, слід змінювати ситуацію. Документи, що свідчать про розкрадання бюджетних коштів, розповідають, уже подали до прокуратури і територіального відділення Антимонопольного комітету України.

«Уже й влада змінилася, а корупцію подолати так і не вдалося» - говорять представники організації «Громадський майдан Полтавщини». Нещодавно, розповідають, вершили революцію гідності разом із тими, хто нині «дерибанить» бюджетні кошти.

В області, кажуть, розподіляли гроші на виконання соціальних замовлень. Загалом з бюджету спрямували 111 тисяч грн., крім цього ще 89-ть – на додаткові витрати. Їх розпорядниками стали відділ у справах сім'ї та молоді і Департамент соціального захисту облдержадміністрації. Частина цих коштів, запевняють, дісталася організаціям, керівниками яких є родичі посадовців.

/Володимир Дащенко, член ГО «Громадський Майдан Полтавщини»

Засновником «Молодої просвіти» є Олег Пустовгар, до цієї організації входить Галина Пустовгар – його дружина, а також – Янкевич, теж знаєте хто такий. І от ця «Молода просвіта» виграє кошти з-поміж інших громадських організацій/

Олег Пустовгар, якого члени громадської організації звинувачують в корупційних діях, є директором Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Разом з іншими, говорять, він входив до складу конкурсної комісії, от і використав службове становище собі на користь.

Громадські активісти вимагають скасувати рішення конкурсних комісій та результати конкурсів, а також дати правову оцінку діям, які називають корупційними, і перенаправити кошти на харчі та військові обладунки, яких не вистачає українським солдатам.

Усі звинувачення у свій бік Олег Пустовгар вважає безпідставними, про приналежність до «Молодої просвіти», говорить, не може бути мови. Прізвище його дружини дійсно значиться у засновниках, проте нині він та родина не мають до організації жодного відношення. До пліток, певен, призвела необізнаність громадських діячів з багатьох питань, виправити стуацію можна за допомогою навчальних семінарів.

/Олег Пустовгар, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА

Дуже легко вийти до мікрофону і почати звинувачувати, виливати бруд або оприлюднювати неправдиву інформацію. Після цих семінарів, напевне, можна буде написати інформаційний запит. Якби громадські діячі направили його на адресу управління юстиції та Департаменту і отримали юридично вмотивовану відповідь, то не було б цих жалюгідних звинувачень/

Олег Пустовгар переконаний: прокуратура і територіальне відділення Антимонопольного комітету, яким громадські активісти надали документи для розслідування, не мають підстав для його проведення. Своїм опонентам радить перевіряти інформацію, перш ніж виносити її на загальне обговорення.

Стрічка новин