Жінка зізналася у злочині, про який сама й заявила

Працівники Лінійного відділу на станції Полтава майже 2 місяці розшукували зловмисника, який скоїв грабіж відносно жінки на станції Миргород. Правоохоронці перевіряли різну інформацію та підозрюваних. Та те, що виявили під час розслідування, здивувало всіх: потерпіла вигадала історію про пограбування, тож нині вона – у ролі підозрюваної, адже надання свідомо неправдивих показань карається законом.

У квітні цього року 52 річна мешканка Миргородського району звернулась до міліції та повідомила, що поблизу станції Миргород її пограбував чоловік, поцупив мобільний телефон і 1000 грн. За даним фактом Миргородський райвідділ міліції розпочав кримінальне провадження за ст. 186 частини першої Кримінального кодексу України (грабіж). Матеріали для подальшого розслідування направили до Лінійного відділу на станції Полтава.

/Юрій Пругло, перший заступник начальника, начальник слідчого відділення ЛВ на ст.Полтава

За даним злочином було проведено досудове розслідування, висунуто версії, одна з яких – імітування злочину. В ході розслідування встановили, що громадянка ввела в оману працівників міліції/

За надання завідомо неправдивих свідчень про злочин жінка із потерпілої перетворилася на підозрювану.

/підозрювана

- Це сталося тому, що я була нетвереза. Всім людям скажу, щоб такого ніколи не казали.

- А якби були тверезі?

- Я б ніколи такого не сказала (плаче)/

Своїми діями жінка наробила клопоту собі та людям. За завідомо неправдиве показання свідка чи потерпілого під час провадження дізнання та досудового слідства на мешканку Миргородського району очікує покарання. Згідно з законом, це виправні роботи або обмеження волі на строк до двох років чи арешт до шести місяців. Остаточне рішення прийме суд.

Стрічка новин