У ПУЕТі Всесвітній день донора відзначили масовою здачею крові

До благодійної акції долучилися як студенти, так і викладачі. Стати донорами, говорять, їх спонукало бажання допомогти хворим полтавцям та пораненим на Сході України.

З самого ранку студенти Полтавського університету економіки і торгівлі збираються на подвір'ї свого навчального закладу. Сьогодні на їхні плечі покладена відповідальна та почесна місія – вони здаватимуть кров для тих, хто її найбільше потребує.

/Оксана Марченко, проректор з науково-педагогічної роботи ПУЕТ

У цей непростий буремний час для нашої країни ми хочемо допомогти нашим офіцерам, нашим солдатам, які потребують, які поранені у бойових діях, які відстоюють незалежність нашої країни/

Ініціатива взяти участь у благодійній акції по здачі крові, говорять у виші, надійшла від Ради студентів та аспірантів. Усіляко її підтримали особисто ректор університету та керівництво Центру сімейної медицини №1 міста Полтави.

/Віталій Павленко, головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги №1 м.Полтава

Після того, як у місті Полтава були створені три центри сімейної медицини, по медичному обслуговуванню університет, даний навчальний заклад був закріплений за нашою лікувальною установою. У нас склалися теплі плідні відносини з керівництвом і студентським складом університету/

На пропозицію стати донором та допомогти врятувати чиєсь життя відгукнулося чимало студентів та викладачів Полтавського університету економіки і торгівлі. Більшість із них вперше беруть участь у подібній акції, проте, запевняють, не востаннє.

/Євгеній Шестаков, студент ПУЕТ

Ми намагалися якомога більше афішувати, щоб як можна більше людей залучити до цієї акції. І ми побачили, що є небайдужі люди, яким не все одно/

Не байдуже, говорять студенти, перш за все тому, що вони розуміють, наскільки важливою є місія донора, а особливо – у теперішній час.

/Святослав Заворотній, випускник ПУЕТ

Стати донором для кожного студента нашого університету – дуже значима місія. Оскільки «донор» походить від латинського слова «дарувати», тому для реципієнта найбільшим подарунком буде кров, яка врятує в подальшому його життя/

Врятувати життя людям, які потребують донорської крові, а також допомогти пораненим військовим, які нині несуть службу у «гарячих точках» на Сході України – такою була об'єднана мета акції студентів та викладачів Полтавського університету економіки і торгівлі, присвяченої Всесвітньому дню донора.

Стрічка новин