На Полтавщині триває реалізація проекту «Єдина країна»

Його організатори вже провели низку зустрічей ЗМІ з представниками польської, грузинської, вірменської та чеченської громад. Члени національних меншин висловлюються проти агресії Росії, за мир, злагоду і цілісність України. Цього разу журналісти спілкувались із керівником обласної організації «Конгресу азербайджанців України».

На Полтавщині проживає понад 1200 азербайджанців за національністю, більшість – у містах, а також Полтавському, Карлівському, Диканському, Кобеляцькому та Шишацькому районах. Частина з них вважають своєю рідною мовою українську. Його землякам, розповідає голова обласної організації «Конгресу азербайджанців України» Махмудов Тельман Зейнал-Огли, комфортно живеться в Україні. Нині ж, як і всі українці, переживають за життя і здоров'я близьких та готові надавати посильну допомогу переселенцям.

/Махмудов Тельман Зейнал-Огли, голова Полтавської обласної організації «Конгрес азербайджанців України»

Ми дуже стурбовані становищем в державі, кожен старається допомогти і десь прихистити в себе/

Махмудов Тельман Зейнал-Огли запевняє: він та його земляки – проти будь-якої агресії, адже пам'ятають наслідки Карабахського конфлікту і не хочуть повторення подій на території України. У нашій державі, розповідає, до представників азербайджанського етносу ставляться прихильно, по-дружньому.

/Махмудов Тельман Зейнал-Огли, голова Полтавської обласної організації «Конгрес азербайджанців України»

Від людини залежить, перш ніж про когось щось погане сказати, треба на себе подивитись. Я скільки жив, всюди мені траплялись гарні викладачі, люди/

Махмудов Тельман Зейнал-Огли живе в Україні 40 років, його дружина – українка. У багатьох земляків, розповідає, схожа доля, вони приїхали до України з різних причин, тут народилися і виросли їхні діти, нині ж виховують онуків. Тож мирне небо над головою вважають найбільшою цінністю.

Стрічка новин