Працівники «Полтававодоканалу» ремонтують колектор на ділянці вулиці Фрунзе

Напередодні на вулиці Фрунзе, 160, що у районі Склозаводу, розпочалися роботи із заміни ділянки каналізаційного колектора із залізобетонних труб, прокладеного на глибині до 5 м. Близько 60 метрів старого колектора замінять на сучасні поліхлорвінілові конструкції. Як працюють фахівці комунального підприємства «Полтававодоканал» – бачили наші кореспонденти.

Більшість колекторів в Україні побудовано ще у 60-80 роках минулого століття із залізобетону. Основна причина виникнення аварій на колекторах, говорять на комунальному підприємстві «Полтававодоканал», – сульфатно-газова корозія, яка руйнує в’яжучу складову бетону. Як наслідок – просідання грунту і утворення так званих «провалів». Саме через це днями вийшов з ладу колектор по вулиці Фрунзе, 160.

/Григорій Гриценко, майстер дільниці водовідведення КП «Полтававодоканал»

Проводяться роботи по заміні ділянки колектора на глибині 5 метрів, роботи виконуються увесь світловий день, без вихідних/

Днями працівники «Полтававодоканалу» тільки-но завершили ремонт каналізаційного колодязя, що на розі вулиці Фрузе та провулку Токарний. Нині працюють у цьому ж районі, задіяні провідні фахівці та спеціалізована техніка. Вже встановили тимчасовий обвідний каналізаційний колектор та насосну станцію для перекачування стоків. Аби зрозуміти масштаби проблеми, говорять на підприємстві, варто поспостерігати за роботою ремонтників у таких складних умовах. Тож у «Полтававодоканалі» просять полтавців із розумінням поставитись до тимчасових незручностей.

Стрічка новин