27 червня має відбутися наступна сесія обласної ради

Напередодні на засіданнях профільних комісій депутати розглядають питання, які винесуть на сесію. Усі фінансові аспекти вирішують на засіданні комісії з питань бюджету та управління майном, от і цього разу обговорили низку питань, більшість з яких стосувалася внесення змін до комплексних програм.

Нині економити, говорить голова комісії з питань бюджету та управління майном Валерій Пархоменко, доводиться на всьому. Головне зараз – ефективно використовувати бюджетні кошти. Навіть у таких непростих економічних умовах депутати знаходять можливості для додаткового фінансування галузей освіти, медицини, фізичної культури і спорту.

/Валерій Пархоменко, голова комісії з питань бюджету та управління майном Полтавської ОР

Ми на спорт спрямовуємо кошти для спорудження 4-х спортмайданчиків у сільській місцевості. Спрямовуємо додаткове фінансування на освіту, соціальний захист, але це за рахунок виконання обласного бюджету і збільшення видатків за рахунок вільних лишків/

Перш ніж претендувати на встановлення сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям, громади мали підготувати місце під монтаж синтетичної трави.

/Михайло Габор, заступник начальника управління з питань фізичної культури і спорту Полтавської ОДА

Підтверджуючі документи та фотографії надійли від 6 претендентів, для визначення місця під будівництво сучасних майданчиків управлінням проведено дослідження матеріалів, оцінювали відповідність рекомендаціям з облаштування основи/

У 2014-му, наголошували на засіданні профільної комісії, на Полтавщині планували встановити значно більше спортивних майданчиків, проте наявних коштів вистачить лише для кількох. По можливості шукатимуть додаткове фінансування, проте в нинішніх умовах це завдання не з легких. Яким галузям пощастить отримати додаткові гроші, стане відомо вже на наступній сесії обласної ради, що відбудеться 27 червня.

Стрічка новин