Віктор Бугайчук розповів історію довжиною у 100 днів

В обласній державній адміністрації губернатор Полтавщини звітував про те, що відбулося з часу приходу його на посаду голови. Про чорні і білі плями нашого регіону протягом останніх трьох з половиною місяців – дивіться далі.

Проаналізувати і зробити висновки – для цього, запевнив губернатор Полтавщини Віктор Бугайчук, він зібрав працівників адміністрації і журналістів на звіт своєї стоденної діяльності.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської ОДА

Революція. Буремні події. Бюджет – «нуль». Кадровий голод. Ми прийшли, бо бажаємо пристрасно поліпшити щось на краще. І чітко усвідомлюєм, що революція – це був наслідок, і повинно бути щось змінено/

Зачитав голова облдержадміністрації основні цифри. Так, за його словами, Полтавщина нині посідає 6 місце в Україні за обсягами іноземних інвестицій, восьму сходинку за середньою місячною зарплатнею (а це 2961 гривня). А за поголів'ям великої рогатої худоби область вийшла у лідери. Та і загалом, розповів губернатор, за підсумками 1 кварталу, наш регіон посів 12 місце серед усіх областей. Для порівняння, минулоріч ми були лише 25-ми. Розповів Віктор Бугайчук і про те, що не вдалося. Зокрема, збавила темпи нафтопереробна галузь, металургія, що втратила російські ринки, і чи не найбільший спад у машинобудуванні. А ось вагонобудівний завод, обіцяють, до кінця року буде завантажений роботою.

/Віктор Бугайчук, голова Полтавської ОДА

Маємо гарне порозуміння зі сторони залізниці й Уряду: зараз вже забирають 2 швидкісних потяги. Завод зробив. Коли «Хюндай» забирали – дали 50 млн. на розробку цих вагонів. А вагонобудівний завод на свої кошти робив/

Стратегічним завданням в області обрали Програму середнього класу через економіку. Останню, до речі, нині розвертають у західному напрямку. Так до Росії експортують трохи менше 13% продукції. Натомість Віктор Бугайчук зазначив: полтавським підприємцям не наказували, а порекомендували виділяти іноземні товари на поличках магазинів. Зокрема й російські, але без прапорів федерації. Натомість губернатор запропонував зображувати «ведмедиків, берізки чи колорадських жучків». І більше підтримувати власне виробництво, адже Україна має всього вдосталь.

Поділився очільник Полтавщини і намірами навести лад у Кадетському корпусі. Він зазначив, що мер міста дав згоду передати історичну будівлю на баланс ОДА.

А ще Віктор Бугайчук побідкався, що швидкі зміни неможливі, адже корупція і хабарництво – те, на що нова влада наштовхнулася на Полтавщині. За його словами, «голову Гідрі відірвала революція, але всередині неї все залишилося».

Стрічка новин