Місцеві підприємці допомогли полтавським міліціонерам

Але не всім, а тільки тим, хто відправляється забезпечувати охорону громадського порядку на Сході України. Сьогодні туди направили ще одну групу правоохоронців. Що ж їм передали підприємці – знає Юлія Іващенко.

Вже вчетверте відбувається ротація особового складу правоохоронців з Полтавщини, які утримують громадський порядок на східних кордонах держави. Підприємці та спонсори і цього разу долучилися до відправки міліціонерів, забезпечивши їх частиною необхідних речей.

/Оксана Деркач, представник Ради підприємців Полтави

Ситуація складна. Тому всі небайдужі підприємці долучилися до того, щоб зібрати продукти, які необхідні нашим хлопцям. Сьогодні разом із бійцями відправляється продуктів на суму 20 тисяч гривень/

Крім продуктів, бійців забезпечують і обмундируванням. Так одна із нафтових компаній, розповідають в міліції, придбала 200 комплектів одягу, 200 пар взуття та 200 бронежилетів. Тому чутки про відсутність захисного спорядження у полтавських хлопців, запевняє начальник обласної міліції Іван Корсун, безпідставні.

/Іван Корсун, в.о.начальника УМВС України в Полтавській області

Були люди приходили, батьки, десь два тижні тому, що наші хлопці поїхали без кулезахисних бронежилетів, без шоломів. Такого немає. Повністю зебезпечені зброєю (АКС-74), повністю забезпечені шоломами, повністю забезпечені жилетами/

На відсутність амуніції не скаржаться і самі міліціонери. Говорять: все необхідне у них при собі є.

/міліціонер

АКМС-7.62, гранатомет, у нього 45 гранат, півтори тисячі патронів до автомата, пістолета і близько 300 патронів/

Куди ж саме відправляться спецпризначенці, їх маршрут та кількість особового складу тримають у таємниці, аби цю інформацію терористи не використали у своїх цілях.

Стрічка новин