Борг жителів нашого міста за послуги теплопостачання складає близько 36 мільйонів гривень

В той же час рівень оплати за ці послуги залишається на досить високому рівні.

На сьогодні борг полтавців перед комунальним підприємством "Полтаватеплокомуненерго" за послуги теплопостачання складає 36 мільйонів гривень.

Є будинки, мешканці яких відстають в оплаті та сплачують за послуги несвоєчасно. Це – будинок по вулиці Маршала Бірюзова,80, вулиці Миру,18 та один з будинків по Героїв Сталінграду. Для покращення рівня оплати населенням на підприємстві створено юридичну службу.

За період свого функціонування юридична служба стягнула з боржників понад 13 мільйонів гривень. Хоча більшу частину підприємство так і не отримало - це зумовлено певними проблемами в роботі виконавчих служб та матеріальним станом боржників. Втім у будь-якому разі підстав для відключення від теплопостачання будинків, де мешканці мають великі борги перед "Полтаватеплокомуненерго", немає. Більше того, підприємство працює над введенням у Полтаві двоставкового тарифу. Тобто влітку, коли обсяг послуг теплопостачання менший, люди і платитимуть менше, а взимку - навпаки. Такий тариф вже працює у деяких регіонах країни і досвід доводить його зручність як для громадян, так і для комунальних підприємств. Робота в цьому напрямку триває.

Стрічка новин